Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámmal vagyok...

Második babámmal vagyok terhes (16 hetes) és már alig várom, hogy vége legyen és a kezembe fogjam öt! Miért várom annyira?

Figyelt kérdés

Érdekes,mert első terheségem elrepült most meg azt érzem,hogy iszonyatosan lassan megy az idö.

Nem tudom magam 100%-an lekötni(gondolatban)!!!Volt már valaki ilyen cipöben?És mível nyugtathatnám meg magam?


2008. júl. 6. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagy ezzel egyedül.Nekem mondjuk az első terehességem,de én az elejétől fogva nagyon feszült és nyugtalan vagyok.Próbálj meg sokat beszélgetni róla,napközben lekötni magad valamivel.

Nem könnyü,de menni fog.

Boldog babavárást

27 hetes kismami

2008. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne arra koncentráljj, hogy mikor lesz vége, hanem arra, hogy mennyire jó dolgok történnek veled meg másodszor is. Ha kicsit nyugatlan vagy, akkor menj sétálni, vagy csak simán beszéljj a babához. :)
2008. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 19 hetes kismama vagyok. Első baba. Próbálj meg minden fejlődési fokot, hétről-hétre egy csodának megélni. Nekem működik, pedig én is nagyon várom már az első találkozást. Minden reggel köszönünk neki az apukájával, simogatjuk, mintha ő is már különálló emberke lenne.Aztán ha eljön az ideje már meg is foghatjuk.
2008. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az lenne a baj ha nem várnád annyira. :-) Sztem.

Boldog babavárást!

2008. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!