Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek +, vagy -...

Ez szerintetek +, vagy - terhességi teszt eredmény? Valakinek tapasztalata ilyen témában?

Figyelt kérdés

Sajnos a telefonom elég ramaty képeket csinál, de azért remélem valamennyire kivehető a kép:


[link]

[link]


Szóval 1,5 hónapja kb. nagyon fájnak, duzzadtak és érzékenyek a melleim. Ez azért fura az esetemben, mert még menzesz előtt sem voltak ilyen tüneteim, most viszont folyamatosan. Múlt hónapban csináltam egy tesztet, de negatív lett semmit nem mutatott és utána meg is jött a havi... a mellfeszülés azóta sem múlt el gondoltam csinálok újra egy tesztet biztos ami biztos. Tegnap este csináltam egyet azon nagyon halvány vonal jelent meg, párom szerint az nem jelent semmit biztos nem vagyok terhes így ki is dobtam a kukába, de nem hagyott nyugodni a dolog most délután elrohantam a patikába és csináltam egy újabbat, annak az eredményét tettem fel. Felkeresek egy dokit, mert ha nem a terhesség miatt van akkor nem tudom mi ez a mellfeszülés állandóan. Szerintetek lehetséges, hogy a terhesség első hónapjában menstruáljon még valaki?


2013. okt. 25. 14:13
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Na megcsináltam reggeli első vizeletből is a tesztet ( egy kávét ittam előtte, gondolom ez nem befolyásolja az eredményt). Halványabb lett, mint a tegnap délutáni és a tegnap előtt esti. A tegnapi az valami Medi-lab nevű volt, a mai Gabrielle.


Itt vannak a képek, de sokmi nem látszik rajta. Nem szerettem volna lebukni, hogy tesztelgetek így sajnos a fényviszonyok se olyan jók, meg a telóm is elég öreg már:)


[link]


Ez már jobb kép, viszont ez nem értékelhető, mert tesztelés után 2 órával fotóztam.


[link]


Ma-holnap kellene megjönnie, pontosan nem tudom sajnos, mert sose számolgattam viszonylag rendszeresen meg szokott jönni. Most is érzem, hogy erőlködik valamit a testem.

2013. okt. 26. 11:20
 32/42 anonim ***** válasza:
Ez pozitív
2013. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Ez teljesen pozitív.
2013. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Ennyi teszt nem tévedhet! :)

Pozitív!


Vigyázz magadra! Én ajánlom vitaminként a folsavat, vagy más magzatvédő vitamint.:)

2013. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

az én tesztem is ugyan ilyen, a nemvart elott 4 nappal mar kimutatta!:))

egyertelmu terhesseg!

2013. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
ugyanigy vok én is nemvart elött mar 3-4nappal iluen lett de azthiszem mar ezt irtam. igazán erös söt erösebb mint a kontrollcsik csak majd 1hét késés utan lett. most 20hetes a pociban az a halvány teszt eredmény.
2013. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap a dokinál, azt mondta, hogy tele van a hólyagom így sokat nem lát (pedig előtte voltam wc-n...na mind1) Azt mondta, hogy egyenlőre se azt nem tudja mondani, hogy igen, se azt hogy nem. A nyálkahártya kicsit meg van nagyobbodva, de ennyi... Tegnap doki előtt csináltam egy tesztet, az negatív lett...eddig mindig volt valami halvány csík, de ezen semmi...Vett kenetet a doki,akkor elkezdtem ott kicsit vérezni, nem tudom ez normális-e...azóta nagyon pici barnás folyás van....lehet meg fog jönni??áááá
2013. okt. 29. 07:56
 38/42 A kérdező kommentje:
nyálkahártya 15.2
2013. okt. 29. 07:59
 39/42 anonim ***** válasza:
Szia. Mi van veled? Én drukkolok neked. A doki mikorra hívott vissza?
2013. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy:) hétfőn kell visszamenjek teszttel együtt. Tegnap csináltam megint, egyből kijött a két ugyanolyan erős csík. A havim azóta se jött meg, és nagyon érzékenyek a melleim. A doki kérdezte, hogy hányingerem van-e meg görcsölök-e. De egyik sincs. 1 napig volt hányingerem, két napja az elég rossz volt, de ennyi...:)Doki mondta, hogy se megerősíteni, se cáfolni egyenlőre nem tudja, de szedjek folsavat, meg B vitamint biztos ami biztos..szóval félek a hétfőtől. Párommal most fogunk még csak összeköltözni jövőhéten, először ki akartuk próbálni csak az együttélést, hogy működik-e egyáltalán, főleg hogy neki már van egy 5 éves kislánya akit ő nevel és az se biztos, hogy tudok alkalmazkodni hozzájuk, ezt a baba projektet még nem terveztük annyira...egyszerre két "gyereket" kell így vállalnom + párom + meló + a költözködés...
2013. nov. 1. 14:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!