Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek +, vagy -...

Ez szerintetek +, vagy - terhességi teszt eredmény? Valakinek tapasztalata ilyen témában?

Figyelt kérdés

Sajnos a telefonom elég ramaty képeket csinál, de azért remélem valamennyire kivehető a kép:


[link]

[link]


Szóval 1,5 hónapja kb. nagyon fájnak, duzzadtak és érzékenyek a melleim. Ez azért fura az esetemben, mert még menzesz előtt sem voltak ilyen tüneteim, most viszont folyamatosan. Múlt hónapban csináltam egy tesztet, de negatív lett semmit nem mutatott és utána meg is jött a havi... a mellfeszülés azóta sem múlt el gondoltam csinálok újra egy tesztet biztos ami biztos. Tegnap este csináltam egyet azon nagyon halvány vonal jelent meg, párom szerint az nem jelent semmit biztos nem vagyok terhes így ki is dobtam a kukába, de nem hagyott nyugodni a dolog most délután elrohantam a patikába és csináltam egy újabbat, annak az eredményét tettem fel. Felkeresek egy dokit, mert ha nem a terhesség miatt van akkor nem tudom mi ez a mellfeszülés állandóan. Szerintetek lehetséges, hogy a terhesség első hónapjában menstruáljon még valaki?


2013. okt. 25. 14:13
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Szia. Na voltál dokinál? Mi újság? Elég fura helyzetbe vagy ahogy írod de mindent meglehet oldani.
2013. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap, azt mondta hogy petezsákot lát de magzatot még nem. Csak egy fekete folt látszott az ultrahangon. Azt mondta minden normális, növekszik menjek vissza 10 nap múlva. Nem tudom a hangulatingadozás mennyire normális így az elején de ingerlékeny vagyok, azt érzem agyvérzést kapok a hülyeségektől. Egyik pillanatban örülök nagyon a babának, másik pillanatban meg tiszta ideg vagyok azon gondolkodom, hogy biztos párom-e a megfelelő apa a gyerekemnek. Elég hipochonder vagyok, félek mindentől de most nem érzek semmi félelmet a terhesség miatt. Mintha nem is történt volna semmi, nem tudom elképzelni magam nagy hassal, nem tudom elképzelni hogy én anya legyek, nem tudom elképzelni hogy milyen gyerekem lesz majd...:)
2013. nov. 5. 07:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!