Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek +, vagy -...

Ez szerintetek +, vagy - terhességi teszt eredmény? Valakinek tapasztalata ilyen témában?

Figyelt kérdés

Sajnos a telefonom elég ramaty képeket csinál, de azért remélem valamennyire kivehető a kép:


[link]

[link]


Szóval 1,5 hónapja kb. nagyon fájnak, duzzadtak és érzékenyek a melleim. Ez azért fura az esetemben, mert még menzesz előtt sem voltak ilyen tüneteim, most viszont folyamatosan. Múlt hónapban csináltam egy tesztet, de negatív lett semmit nem mutatott és utána meg is jött a havi... a mellfeszülés azóta sem múlt el gondoltam csinálok újra egy tesztet biztos ami biztos. Tegnap este csináltam egyet azon nagyon halvány vonal jelent meg, párom szerint az nem jelent semmit biztos nem vagyok terhes így ki is dobtam a kukába, de nem hagyott nyugodni a dolog most délután elrohantam a patikába és csináltam egy újabbat, annak az eredményét tettem fel. Felkeresek egy dokit, mert ha nem a terhesség miatt van akkor nem tudom mi ez a mellfeszülés állandóan. Szerintetek lehetséges, hogy a terhesség első hónapjában menstruáljon még valaki?


2013. okt. 25. 14:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Pozitív.


28 hkm

28 HetesKisMama

2013. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Na voltál orvosnál?Mit mondott??
2013. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Nem tudtam:( Az összes sztk-s délután 2-ig rendelt, sürgősségire tudnék menni csak, de ott szerintem hülyének néznének, hogy ezzel bemegyek.:)

Holnap korán reggel tesztelek egyet, az a biztos...bár az másik fajta teszt de gondolom a működési elv ugyanaz:)

2013. okt. 25. 18:28
 24/42 anonim ***** válasza:

Én küldök egy képet neked,én itt már 9 hetes terhes voltam,és 2nap egymás után csináltam ezeket a teszteket. Nekem nagyon rendszertelen menstruációm volt,hónapokig volt hogy nem volt meg,ezért nem vettem észre hamarabb,valamint terhestünet sem volt,csak 1 nappal a teszt csinálás előtt :)

[link]

2013. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Sajnos azt írja, hogy a kép nem található:(
2013. okt. 25. 19:29
 26/42 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Clearblue digitális terhességi tesztet. Kicsit drága, de megéri(főleg, hogy olcsóbbakból egy csomót elhasznál az ember, mert nem látszik, halvány, elázik, időn túli stb.) Én mindkét terhességemnél ezt vettem, és mindkettőnél bevált. Nem kötelező, ez csak tipp. Dm-ben lehet kapni. A sima, ami csak egy digitális kijelzőn kiírja, hogy pozitív, vagy negatív kb. 2000 Ft., a másik fajta, ami szintén digitális pluszban még a terhességi hetet kiírja, az kb. 3000 Ft.
2013. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!:) Eddig tegnap este teszteltem az párom szerint semmi nem volt nagyon halovány, ma délután amit linkeltem, még van egy..reggel eddig még nem teszteltem holnap kipróbálom aztán hétfőn irány a doki, egyébként is már esedékes meglátogatnom....
2013. okt. 25. 19:40
 28/42 anonim ***** válasza:

[link]

Hátha most jó lesz :)

2013. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

meg kel cáfoljam amit a párod mond. a halvány csik is csik.mert alapesetben nincs olyan hormon a szervezetedben amire a teszt jelezne. csak akkor ha tethes vagy. nekem ilyen tesztem volt nemvárt elött 4 nappal. bazi erős csak 5nap késés után lett. a beágyazódás pedig kb 6-12nap közt van. nekem peteérés utani 10.napon lett pozitiv a teszt igaz nagyon halványan.peteérés elött 2nappal voltunk együtt. szoval az aktust követö 12ik napon mar + volt.

20hkm

2013. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

A halvány csík is pozitív, olvasd el hozzá az útmutatót.

Nekem is így volt.


Gratulálok! :)

2013. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!