Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek +, vagy -...

Ez szerintetek +, vagy - terhességi teszt eredmény? Valakinek tapasztalata ilyen témában?

Figyelt kérdés

Sajnos a telefonom elég ramaty képeket csinál, de azért remélem valamennyire kivehető a kép:


[link]

[link]


Szóval 1,5 hónapja kb. nagyon fájnak, duzzadtak és érzékenyek a melleim. Ez azért fura az esetemben, mert még menzesz előtt sem voltak ilyen tüneteim, most viszont folyamatosan. Múlt hónapban csináltam egy tesztet, de negatív lett semmit nem mutatott és utána meg is jött a havi... a mellfeszülés azóta sem múlt el gondoltam csinálok újra egy tesztet biztos ami biztos. Tegnap este csináltam egyet azon nagyon halvány vonal jelent meg, párom szerint az nem jelent semmit biztos nem vagyok terhes így ki is dobtam a kukába, de nem hagyott nyugodni a dolog most délután elrohantam a patikába és csináltam egy újabbat, annak az eredményét tettem fel. Felkeresek egy dokit, mert ha nem a terhesség miatt van akkor nem tudom mi ez a mellfeszülés állandóan. Szerintetek lehetséges, hogy a terhesség első hónapjában menstruáljon még valaki?


2013. okt. 25. 14:13
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
...hetes kismama
2013. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Nekem ennél sokkal, de sokkal halványabb csíkom volt, ráadásul időn túl jött ki. :)

25hkm

2013. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 16,5 hónapos fiam van, tehát van tapasztalatom pozitív tesztekkel. Ez határozott pozitív, még csak nem is halvány. Ha jól gondolom, nem tervezett babáról van szó, ha ilyen ideges lettél.
2013. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

A hkm hetes kismamát jelent.


Nem tervezett terhesség? De azért örültök neki, ugye?


32 hkm

2013. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Nem tervezzük, de nem is vagyunk ellene. Mindig óvszerrel védekezünk, nagyon ritkán megszakításos módszerrel...ezért fura... Évek óta bizonyos rendszerességgel csinálok tesztet, de eddig mindig "-" volt és megkönnyebbülhettem. Most először van amikor lehet, hogy "+", Ti is inkább azt mondjátok, hogy + és ez kicsit megijeszt..Nem azt mondom, hogy nem szeretnék babát, csak erre nem vagyok felkészülve még..vagyis inkább eddig még bele se gondoltam úgy igazából, hogy milyen is lenne...
2013. okt. 25. 14:44
 16/42 anonim ***** válasza:

Ez én első tesztem is ilyen volt,mi sem terveztük,de még csak eszünkbe sem jutott,hogy ne maradjon :) Gratulálok :)

19L, 28 hetes kismama

2013. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Most S.O.S keresek valakit aki még MA meg tud vizsgálni..100%-ig biztosat szeretnék tudni, mert ez így nagyon rossz hirtelen..
2013. okt. 25. 15:01
 18/42 anonim ***** válasza:

szia mi majd két évig probalkoztunk,rengeteget teszteltem. igy van tapasztalatom és ez bizony pozitiv. mikor még ilyen halvány az orvos ultrahanggal nem biztos hogy lát már valamit. inkabb vérvétel az amiböl ilyenkor 100ra meg lehet állapitani. plusz a vizelet teszt.

ha az orvos megvizsgal sztem csak petezsákot láthat. késik már?mert a mellfeszülés nem csak a terhességtöl lehetett.

20hetes kismama

2013. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezek a tesztek mikori terhességet mutatnak ki, mert ugye azt írják hogy beágyazódás követően stb..stb.., de mennyi idő pl. a beágyazódás..?

Most kellene megjönnie egy-két napon belül. Előzőleg mikor megjött, már előtte is éreztem a mellfeszülést akkor csináltam egy tesztet ami negatív lett, rá 1-2 napra meg is jött. Ezért kérdeztem az elején, hogy mennyi az esély arra, hogy terhesen megjöjjön...

2013. okt. 25. 15:23
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg 4-5 hetes terhes lehetsz.Bár szerintem ez erős pozi ahhoz.Lehet előbb fogant.Petezsákot már nagy valószínűséggel látna a doki.
2013. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!