Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szomorú vagyok, mert a férjem...

Szomorú vagyok, mert a férjem közeledésének hiánya miatt nem élvezem a leendő anyaságot. Hová vezet ez az út?

Figyelt kérdés
Nem akar velem szexelni és azt sem hogy kielégítsem, mióta terhes vagyok. Zavarja a baba. Ezer beszélgetésen túl vagyunk, de semmi változás. Tervezett terhesség volt, de én nem akartam gyereket olyan áron, hogy közben tönkremenjen a kapcsolatom. Mi lesz így? Még van 4 hónap a szülésig, a távolság kettőnk közt meg csak nő. Kivagyok! Nem tudok beszélni vele, nem hajlik rá, ingerült, hogy ne erőszakoskodjak a szex miatt. Nekem viszont kell a testi közelsége. Félek, hogy nem lesz jó vége. Nem örülök úgy a gyereknek mint kéne emiatt. Ezért meg én gyűlölöm magam!!!
2009. nov. 20. 08:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez nem jó,össze sem bújtok néha?Mi sem sexelünk első perctől,hogy pozi lett a teszt,addig nem akartunk ,mig az orvos nem látja a babát,mikor 6 hetesen látta,el is tiltott minket a sextől egy vérömleny miatt.Azóta sem voltunk eggyütt,viszont nálunk mindennapos az ölelkezés,puszik,összebújás.Ez azért jó mert megvan a gyengédség.Próbálj meg közeledni csak úgy odabújni,megpuszilni,hagyd a sexet.Az én párom is azt mondta hogy féltené a babát,igy nem tudom sexelne e velem.De szeret és ezt érzem,és igy sokkal jobb.14+4 hetes km.
2009. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szeretget, azzal nincs gond. Odafigyel rám. De rettegek, hogy ez így marad nála! Szexcentrikus volt azelőtt, emiatt meg pláne félsz van bennem. Nagyon szomorú vagyok. Puszilgat, szeretget, de a szexuális közeledést az agya teljesen totál leblokkolta.

Olvastam hogy sok kismamánál van így, de én ettől most nagyon de nagyon szenvedek! Semmi egészségügyi akadálya nálunk a szexnek. És a bébimre nem gondolok olyan meghitten, mint eddig. Ez a legrosszabb! Mindennél jobban akartam Őt!

2009. nov. 20. 08:51
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Pedig jobb lenne, ha egy időre elfelejtenéd a szexet. Legyél okos nő, alkalmazkodj a férjedhez. És ne keseredj el, szülés után biztos megváltozik, és örülhetsz, ha a 6 hetet kibírja majd... :)

Törődj bele, hogy nem akarja, és ez nem ellened szól!

Ne tedd tönkre emiatt már most a kis családotokat! Átmneti időszak, ki lehet bírni. Ki KELL bírni.

2009. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A szex nélkül bírom persze, a kapcsolatunkat féltem, mert érezhető az emiatti eltávolodás. Próbálok türelmesebb lenni...
2009. nov. 20. 09:20
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Hidd el, hogy nem csak nálatok van ez így, szerintem sokan leírhatnánk, hogy Apa félti a picúrt és ezért nem akar szexelni. Én nem gondolom, hogy emiatt tönkremenne egy egyébként stabil kapcsolat. Meg kell érteni őt is. Nem szabad állandóan ezzel nyaggatnod, mert előbb utóbb megunja.

Igazából én is furcsállottam a dolgot, utána belegondoltam a helyzetébe magam és lehet, hogy nekem sem menne férfiként, nem tudnám kikapcsolni azt, hogy ott a baba. El kell fogadnod, hogy ez nem ellened szól, hanem félt benneteket. Ennyi.Ő ezzel fejezi ki a szeretetét, törődését. Öleled meg sokat, puszilgasd, simogasd, bújj hozzá... és ha majd kibújik a pindurka, hidd el ő is meg fog változni ilyen téren. (-:

2009. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az én férjem pont az ellenkezője. Terhesen is állandóan megkíván, amit engem zavar, mert én nem kívánom a szexet. A miénk szerencsésebb helyzet. A férfiak viszont nincsenek el hónapokig nő nélkül. Félre ne értsd, de valahogy megoldást kell találnotok erre. Beszélj mindenesetre vele erről, nehogy megcsalás legyen a vége.
2009. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akárhányszor hozzá érek, fel sem áll neki! És mondja is, hogy idejét sem tudja, hogy mikor csinálta utoljára magának is... Azt mondta teljesen lejött a témáról.
2009. nov. 26. 08:31
 8/22 A kérdező kommentje:
És mindig csak ígéri hogy lesz valami, aztán vagy későn megy fürdeni mikor már félálomban vagyok, vagy mindig terel valamivel...
2009. nov. 26. 08:32
 9/22 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit távlatból személem ezt. Két gyerekünk van. Az elsőt amikor vártuk, nekem a 4. hónapban volt egy görcsöm, de nem lettünk utána eltiltva, mert minden rendben volt már, mégsem voltunk együtt utána, és ez kb. egybeesett azzal, amikor a hasam már nagy lett. Mondjuk bennem egyáltalán nem merült fel, hogy ezért másfelé nézne, de nagyon nehéz volt. Én próbáltam közeledni, "elcsábítani", de semmi. A szülés után minden megváltozott. Igaz, nekem komplikációk miatt nagyon lassan ment a felépülés, sokáig fájtak az együttlétek, de sokkal jobbak lettek, mint előtte. És ez így maradt, a második terhességem alatt csak az elején böjtöltünk, mert annyira undorodtam a szagoktól, hogy a csókok sem estek jól, viszont amikor ez elmúlt, nagyon jó lett, egészen szülésig együtt voltunk (mindketten élveztük).

Szóval átmenet. Amit szerintem tehetsz, hogy más módokon kényezteted (főzöl neki finomakat, megnézel vele olyan filmet, amit szeretne látni, de miattad nem nézte pl. vagy amit szeret, ezt Te tudod.Ö Így érzi, hogy nem hanyagolod őt, és szex nélkül is megmaradhat a közelség, szeretet. Ha lazák vagytok, akkor esetleg spontán még szex is kialakul majd, de ha erre vagy "rágörcsölve", akkor nem fog menni...

Kitartást nektek!

(ja, és ne filózz azon, hogy "mi lesz majd így", mert ettől is be lehet csavarodni)

2009. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerencsére ez nálunk egyszer sem volt így,mindegyik gyerekemnél,kismamaként is élveztük a szexet a párommal,még a szülés éjszakáján is szeretkeztünk.(a kórházban pont erre fogták,hogy beindultak a fájások)

Soha problémánk nem volt,a párom mindíg kívánt és én talán ha 3x utasítottam vissza terhesség alatt.

bocs az offért kedves kérdező:)

Átérzem a helyzetedet,nagyon rossz lehet ilyen szituban lenni,de én az őszinteség híve vagyok,a helyedben eléállnék a páromnak és kerek perec rákérdeznék,hogy miért nem kívánsz engem?Miért húzódsz el? Miért tereled a témát? Te is akartad ezt a gyereket nem?Tessék itt van a pocimban,de attól még ugyan olyan nő vagyok,aki arra vár hogy szeretgesség,kívánják.

Én tuti ezt tenném,valamit kell rá válaszolnia a párodnak így is úgy is.

Remélem segítettem.

2009. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!