Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szomorú vagyok, mert a férjem...

Szomorú vagyok, mert a férjem közeledésének hiánya miatt nem élvezem a leendő anyaságot. Hová vezet ez az út?

Figyelt kérdés
Nem akar velem szexelni és azt sem hogy kielégítsem, mióta terhes vagyok. Zavarja a baba. Ezer beszélgetésen túl vagyunk, de semmi változás. Tervezett terhesség volt, de én nem akartam gyereket olyan áron, hogy közben tönkremenjen a kapcsolatom. Mi lesz így? Még van 4 hónap a szülésig, a távolság kettőnk közt meg csak nő. Kivagyok! Nem tudok beszélni vele, nem hajlik rá, ingerült, hogy ne erőszakoskodjak a szex miatt. Nekem viszont kell a testi közelsége. Félek, hogy nem lesz jó vége. Nem örülök úgy a gyereknek mint kéne emiatt. Ezért meg én gyűlölöm magam!!!
2009. nov. 20. 08:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen, eléálltam már. Kommunikációban igen jó vagyok, de azt mondta, hogy mindennél jobban szeret, de agyban nem tud elvonatkoztatni, hogy a szerszámánál ott a gyereke. Tudja, hogy nem tesz kárt a szex-szel, de képtelen így a szexre koncentrálni. Én meg szenvedek. Nem a kielégületlenségtől, mert az a legkevesebb, hanem a lelki érzésről. Hogy nem tudom ezt megoldani.
2009. nov. 26. 09:27
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hm, így belegondolva, lehet engem is zavarna, hogy a szerszámomnál ott a gyerek... Szerintem jó apja lesz nagyon. Nem mintha a szexelő apukák nem lennének azok, de a te párod már most úgy gondolkodik róla, mint ha már kinn lenne és felfogna mindent.:) Ez nem baj, sőt.

Igazság szerint mi is leálltunk és igen, nagyon el tud távolodni két ember. Kb. fél évet kell kivárnotok és minden mehet úgy, mint régen. Próbáljátok meg valahogy türelemmel átvészelni!

2009. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kismama!

A férjed teljesen normálisan reagál a terhességedre. Az én párom pontosan ilyen okok miatt nem közeledik hozzám, mert fél, hogy kárt tesz a babában vagy bennem. Pedig orvos sem tiltott el a sextől, teljesen egészséges a terhességem. Eleinte nekem is nagyon rosszul esett, de képes voltam felfogni az aggályait és most sokkal könnyebb. A foggantatás óta nem szeretkeztünk és ma vagyok betöltött 40 hetes. Ki lehet bírni, minket annyira boldoggá tesz a baba, hogy a sex valahol már csak hátul kullog a fontossági sorrendben. Ő sem egy maszturbálós fajta, és mivel évekig vártuk ezt a csodát, hát nem gond sex nélkül az élet. Tudom, hoigy szülés után minden a régi lesz és neked is azt javaslom, hogy maradj szép és csinos kismama, hogy a szülés után 6 héttel nyoma se legyen az elmúlt 9 hónapnak. :-) Bár ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor bevallom megfogadtam neki, hogy legközelebb majd 4-5 hónapos terhesen vallom be a babát és addig kihasználom azt, hogy ő nem tud a babáról :-)))). A férjed egy csodás, gondoskodó apa lesz és ez a legfontosabb. Legyél boldog és ne azon rágódj, hogy most nincs sex, ez csak átmeneti időszak. :-) sok boldogságot

2009. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
Meg ne haragudj, de azért az, hogy a szülés után 6 héttel legyen olyan, mint aterhesség előtt azért elég meredek. A 6 hetes gyermekágy alatt az anya szervezete regenerálódik, ez nem a fittség ideje. Ettől függetlenül van, akin meg sem látszik, hogy szült, de ne essünk tévedésbe a 6 hetet illetően.
2009. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Hasonló gondban vagyok én is. Elfogadtam, hogy zavarja a baba, bár nálunk is ő akarta. Nem érzem nőnek magam, főlg hogy már 18kg plusz súlynál járok. Már nem zaklatom, így ő is nyugodtabb, hozzábújhatok, megszeretget és így nincs vita. Nagyon bízom benne hogy szülés után megváltozik a helyzet. Addig marad az önkielégítés, és a remény :)
2009. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem a párod.Szerintem 9 hónap szex nélkül nem fér bele egy kapcsolatba, még akkor sem ha terhességről van szó. Nekem már így is probléma, ha a hasam miatt, vagy a vizesedéd-hízás miatt a párom nem kíván úgy vagy annyiszor. Számomra a szex egy visszajelzés (is) amiből tudom, hogy vonzódik hozzám, hogy még mindig nő vagyok. Nagyon nagy önbizalomhiányom lett már így is, ha ezt is elveszíteném tuti depressziós lennék. Nem beszélve arról, hogy egy pár életéhez szorosan hozzátartozik. Mi pár hetet hagytunk ki összesen, de vagy ő nem bírt már magával, vagy én... Nem tudom elképzelni, hogy a szerelmemet, aki hozzám bújik mikor lefekszünk aludni, aki előttem mászkál egy kis passzos boxerben ne kívánjam meg, és ha meg is kívántam ne szexeljek vele 9 hónapon át. Nem fér a fejembe, hogy ez miként valósítható meg. Nem beszélve arról, hogy róla is tudom, hogy (férfiból van), ő se bírná ki.Nekünk az első 12 hét is nehezen ment.Azt sem értem, h azt miért nem engedi, h te elégítsd ki. Nem lehet h arról van szó mint nálunk, h nem is a baba hanem a poci zavarja??
2009. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
A szádban nincs gyerek...Másképp is ki lehet elégíteni a másikat. Én nem bírnám ki egy napig sem szex nélkül amióta terhes vagyok. Az elsővel ugyanez volt. Csak elveszi a kedved az egésztől. Szerintem ez nem normális dolog...A legtöbb terhes nő sokkal jobban kívánja a szexet, mint egyébként.
2009. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát pedig lányok, van olyan,hogy nem kívánja...:(
2009. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

huhh látom vannak itt akiket a sex jobban érekel mint a baba. Mint írtam 40 hetes vagyok és 38 hete nem sexeltünk. Miután 7 évig nem sikerült teherbe esnem én nem is csodálom, hogy félt minket, a számba meg fogszabályzó van, ami igen fájdalmas lenne neki :-))) nem kínoznám őt ezzel. És igen is ki lehet bírni 9 hónapot +6 hetet sex nélkül, és vannak nők akik a kórházból úgy jönnek haza, hogy nincs rajtuk plussz 10 kiló. Én azt mondom a babáért minden elviselek és ti is biztosan, hiszen a szülés sem lesz fájdalom mentes :-).

Nekem biztos nem a sex ad bizonyosságot arról, hogy én vagyok az álomnő, hanem az, hogy a gyermekét hordom a szívem alatt, ez mindennél többet jelent momentán. És a terhesség után úgy is lesz újra sex köztünk, minek ezen most keseregni, hogy nincs... Örüljetek annak, hogy terhesek lehettek, más biztosan lemondana róla egy baba kedvéért, főleg akinek nem pikpakra jön össze!

Na nem akartam kukacoskodni, csak ma kellett volna szülnöm és még mindig egyben vagyok , kicsit már pattanásig feszült idegekkel :-). Mindenkinek gyors és könnyű szülést kívánok, aztán meg jó sexelést ha eljön az ideje:-)))

2009. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Jobban kívánom a szexet mint valaha. CSak a párom nincs így :(

Nemtom kibírja-e a mi kapcsolatunk, nem vagyunk még 4-5 éve együtt. Úgy biztos lazábban fognám fel eme problémát.

2009. nov. 26. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!