Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a magzatvíz sziváog, az...

Ha a magzatvíz sziváog, az folyamatos, vagy alkalmankénti? Fekvés, ülés közben is vagy csak mozgás közben? 17hkm

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Múlt héten kértük fel a szülésznőnket. Én is rákérdeztem hogy honnan tudom megállapítani a magzatvíz szivárgást. Azt mondta, hogy hajtsak össze egy tiszta lepedőt és bugyi nélkül üljek rá. ha 1 órán belül lesz egy jó tenyérnyi vízes folt akkor az magzatvíz. Meg persze azt is hozzátette hogy ilyenen ne gondolkodjak még, csak azért jó tisztában lenni a dolgokkal. Nekem is sokszor van vizes folyásom.

26+4 hetes ikres kismama

2013. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha a magzatvíz szivárog,akkor az nagyobb mennyiség? (1óra alatt legalább egy tenyérnyi folt?) Ha igen,megnyugodtam,mert nekem alig van valami,ezek szerint az tuti folyás?
2013. dec. 9. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A magzatvíz pont mozgás közben szivárog kevésbé, mert a baba eldugaszolja a kijáratot.

A nagyobb mennyiségű folyás normális terhesség alatt, ha nem fura színű vagy szagú és más tünet pl. viszketés nincs mellé.

2013. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem így indult a szülésem, magzatvíz szivárgással, hidd el semmivel nem összetéveszthető! :) Én is paráztam észrevenném-e, de teljesen egyértelmű volt, ahogy, amikor és amennyi kifolyt, hogy ez más nem lehet..:)
2013. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!