Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajúdás közben milyen gondolat...

Vajúdás közben milyen gondolatokkal enyhíthetem a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Végig probáljak ott lenni, vagy inkább igyekezzek nem figyelni a fájásokra? A babára gondoljak, beszélgessek vele? Ti mit csináltatok, hogy vészeltétek át a nehéz órákat?

39 hetes kismama


2009. nov. 24. 01:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

5percesekkel mentem kórházba,akkor még a férjemmel a folyosón mérettem vele a köztes időt és a fájás hosszát

a burok repesztés után borzalmas fájásaim voltak,és mivel nem tágultam rendesen,nem kaphattam fájdalomcsillapítót,így szenvedtem.először a tvben látott gyors szuszogást alkalmaztam ,mire szólt a szülésznő,hogy ezt nem csináljam,mert így akár oxigén hiányos is lehet a babám,inkább nagy mély levegő fájás alatt.és ez használt.nagyon mélyen lassan vettem engedtem ki a levegőt,és közben a velem szembeni órát lestem,hogy még kb(a jósolt órához képest)még mennyi van hátra.aztán egyszer csak azt mondta a doki(3órával a repesztés után)hogy szülünk.akkor már nem érdekelt,hogy fáj :-) tudtam hogy lassan vége.

májusban újra szülök,és így már kicsit okosabb leszek :-)

2009. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
07:31: egyenlőre nem tervezem :) Terhesség elején még nagyon féltem a szüléstől és úgy gondoltam epivel szeretnék szülni, most úgy készülök rá mint életem nagy élménye :) Nem tudom mi változott meg bennem, de hogy teljesen megfordult minden, az biztos :) de természetesen ha úgy érzem, fogok kérni fájdalom csillapítót :)
2009. nov. 24. 15:26
 13/18 A kérdező kommentje:

Nagyon izgatott lettem mire végig olvastam a válaszokat :)

aki még a nagy nap előtt áll, szintén kívánok gyors és könnyű szülést :)

2009. nov. 24. 15:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Megvan a baba?Mi volt?:))
2009. nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nincs még :( Hétvégén kéne jönnie, remélem nem húz rá a kis pasi :)
2009. nov. 27. 13:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Nosss? :)))
2009. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

igen :))) már egy hetes a kis csöppség és persze tökéletes csodaszép egészséges :)

hát nem sikerült rá gondolnom közben, de azért túléltük :)

2009. dec. 11. 23:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok egézséget és boldogságot kívánok Nektek ! Hogyan zajlott a szülés?
2009. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!