Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesítene ez...

Titeket nem idegesítene ez fel? (Amikor már nyilvánosan is tudja mindenki, hogy babát vársz)

Figyelt kérdés

Ha a párod egy ismerőse (csaj,akivel csak beszélőviszonyban voltak, vagy fél éve nem is beszélnek) megkérdezi párodtól, hogy akartátok ezt a gyereket? Vigyorgó fejekkel? A párod erre meg azt válaszolja, hogy ISIS?????? Amikor tudatosan "csináltuk" ( bocsi a durva kifejezésért, de na...) a babát?!


Engem rohadtul felidegel. Túllihegem? Szerintem senkinek semmi köze ehhez....


2014. jan. 3. 12:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem is jár az a fejemben, hogy akar valamit a csajtól egyébként. Nem vagyunk még házasok, de az nem számít, megbízom benne , de amúgy is mostanában hirtelen haragú vagyok, így felkaptam nagyon a vizet.
2014. jan. 3. 12:52
 12/12 anonim ***** válasza:
a csaj nyilván tudja hogy a 2. baba...lehet hogy cinikus humorból kérdezte a párod, hogy nem volt elég egy "édes nyűg"? A párod meg keserű örömmel írta hogy isis- mert örül a babának és ő is akarta de azért tudja, hogy egy életre szóló kaland és felelősség. Szerintem félre érted, ezért kellene beszélned erről a pároddal. Ha ködösít akkor lesz okod féltékenykedni addig felesleges
2014. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!