Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem működik a kapcsolat,...

Ha nem működik a kapcsolat, előfordulnak visszatérően megoldhatatlan néheteltérések és van hova menni, Ti próbálnátok megmenteni, vagy lépnétek? 16km

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 14:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon rosszakat írsz róla! Én nem tudnám elviselni. Mi nálunk én fizetem a számlákat, mivel a számlámról vonják, a párom vásárol be hétköznap, a nagy bevásárlásokat felezzük, így kb. egálban vagyunk. Most a babának is összeraktuk a pénzt felesbe. Mi nem költjük egymás pénzét, de volt, hogynem jöttem ki régebben a fizetésemből és akkor ő adott, de mondta is, hogy nyugodtan szóljak és ad szívesen. Talán furán hangzik majd ez sokmindenkinek, de mi úgy érezzük, hogy így igazságos. Mielőtt terveztük, hogy babánk lesz, ez is szóba került, hogy nekem természetesen nem lesz annyi bevételem, mint a fizetésem. Olyan volt, mintha még büszkeszkeség is töltötte volna el, hogy ő fog majd gondoskodni rólunk. Azt, hogy mennyire komoly a Ti problémátok és megoldható-e, nagyon nehéz eldönteni, ezt neked kell mérlegelni. Talán a baba miatt kicsit bepánikolt, hívd el, amikor mész UH-ra, hátha kicsit meghatja a baba látványa.

30 hetes

2009. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz mert egy igazi családban és egy jó kapcsolatban sincs enyém tied. Lehet, hogy most te vagy "lent" de ez változhat és azért vagytok együtt, hogy segítsétek egymást szeretettel. Én ezt nem bírnám, nem azt mondom, hogy hagyj ott csapot papot de mindenképp beszélj vele. Ez egy nagyon megalázó, kiszolgáltatott helyzet és nem ezt érdemled! Mi lesz később? Különben sem a te hibád! Nem vagyunk egyformák és én nem adhatom azt a tanácsot, hogy hagyd ott, mert idegen vagyok és nincs jogom hozzá de egy biztos, én otthagynám és hagynám had gondolkodjon el azon, boldogabb e a több pénzel nélkülem! Lehet, hogy akkor ráébredne mi is igazán fontos az életben!
2010. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mivel még sok van hátra a szülésig, költözz el tőle pár napra vagy hétre.Legyen ideje elgondolkodnia a jövőn.

Esetleg nem lehet az a baja hogy valamit nagyon szeretett volna megvenni csak most nem futotta rá mert te munkanélkülin vagy?Esetleg valami megszokott dologról kellett lemondania? De az is lehet hogy túl önző és már most rosszul van a gondolattól hogy osztozni kell majd rajtad és lesz egy baba is amire annyi pénz megy majd el az ő nehezen megkeresett fizetéséből.Beszélgess el vele!Kérdezd meg mit akar! Ha ekkor is bunkó lesz hagyd ott pár napra.Ha nem fog könyörögni a bocsánatodért és nem kér hogy menj haza, akkor egyértelmű a dolog.Ő nem akar még családot / gyereket.

2010. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nincs anyagi gond. Lehet pont ez a baj, mert tud mivel visszaélni. Azt mondja nem akart bántani csak kihoztam belőle. De annyira megalázott hogy nem tudok lapozni!!!

Ilyet sose vágnék a fejéhez annak akitől gyereket akartam. Mert ő akarta jobban.

2010. jan. 2. 18:15
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia,

Vegigolvasva az jutott meg eszembe megjegyzeskepp. Mit fog meg a fejedhez vagni?? Miota vagytok egyutt? En sem maradnek vele, bar tudom nagyon nehez es persze konnyen mondjunk kivulallok tanacsot. De a baba miatt lepned kell valamit. Csak ot nezd ilyenkor. Igazabol mindenkit ha babatok van a parja tart el, mert ez a GYES, GYED nem sokat er.

2010. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mást már nem tud a fejemhez vágni. Mert ennél nincs durvább. De el sem fogad egy ft-ot sem, ezért nem értem! Én lerakom a pénzem és bevásárolok. Ennyit tudok tenni. De cserébe nem fogom magam meghúzni vagy tűrni, mert fizeti a rezsimet. Szar ügy ez. Mocskos pénz megkesesíti mindenki életét!
2010. jan. 2. 18:22
 17/22 A kérdező kommentje:
100E körül lesz a gyed+családi pótlékom. Van aki ennél kevesebbért dolgozik és mégis becsülik.
2010. jan. 2. 18:24
 18/22 anonim ***** válasza:

Heló!

Sajnálatos ez a kialakult helyzet. Egy önző barom a párom, hogy így viselkedik, hogy rád kiabálja, hogy Ő tart el, mikor az Ő gyerekével vagy terhes! Fojjjjj de leköpném!!! (Bocs)

Szerintem költözz vissza a saját lakásodba, ne szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot csak költözz el, hogy vegye a lapot. A szüleid tudnak támogatni? A munkanélküli sajnos kevés a lakásod fenntartásához és ahhoz hogy berendezkedj a baba érkezéséhez. A kedves apukának kötelessége támogatni anyagilag, ha nem is téged legalább a gyereket. Had vegyen meg Ő mindent a fizetéséből ami majd kelleni fog a babátoknak, finanszírozza Ő az orvosi költségeket, vegyen neked vitaminokat, stb. Hiszen ezeket mind az Ő gyereke kapja meg aki most benned él! Gondolom nem vagytok házasok. Apaságit meg akarjátok csinálni? Meg kéne... Már csak azért is, hogy ne egyedül tartsd majd el a gyereket, ha nem is éltek majd együtt, legalább gyerektartást fizessen az apa. Figyelj, szerintem ez az elköltözősdi helyre fogja rántani a párodat, ha tényleg szeret téged és fontos neki a születendő gyereke akkor észbe fog kapni és talán meg is "javul". Később is ki adhatod albérletbe a lakásodat és ha normális lesz a párod vissza költözhetsz hozzá. Most ez arra is jó lesz, hogy lásd mik a tervei a jövőre nézve veled, veletek. Komolyan gondolja e vagy csak egy link alak akinek kell egy gyerek valahonnan, valakitől, de csak annyit tesz érte, hogy megcsinálja. Nagyon szorítok neked, hogy ez az őstulok észbe kapjon és bánjon veled méltó módon, úgy ahogy eddig is kellett volna. BUÉK! És gratulálok a kisbabádhoz! :)

2010. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A kérdésedbe már bele is irtad a választ ...NEM MÜKÖDIK... !!! kivülálló nehezen tud segiteni ilyen fontos döntésben .
2010. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, nekem nem úgy néz ki, hogy működne:(Jól gondold át, mérlegelj és Dönts!Az biztos,hogy így nem lehet folytatni. Ülj le a pároddal, mondd el neki mit érzel, ennek hosszútávon nem lesz jó vége.

Bár nekem nagyon furcsa(ha jól értettem), hogy külön kasszán vagytok.Nálunk minden pénz közös, bár a párom keres többet, mivel Én is Gyed-en vagyok,soha nem vágja a fejemhez, hogy eltar minket.A bevásárlásokat is mindig együtt intéztük, sőt általában elintézte egyedül, munkából hazajövet.( lehet szerencsém van a párommal:) )

Elég sokszor mentünk együtt sétálni, moziba, mindig tervezett valamit, persze, ha nem volt fáradt.Ezért nem tudom a helyes megoldást,mert nem küzdöttem vele még:)

Nehéz helyzet,de nem hiszem, hogy elkellene tűrnöd.

Remélem találsz jó megoldást és Minden Rendben lesz.

2010. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!