Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen rózsaszín-barnás...

7 hetesen rózsaszín-barnás pöttyözés? Néha napján, inkább reggel vagy este. Dokim azt mondja, ok minden, nem írt semmit rá.

Figyelt kérdés
éN AZÉRT AGGÓDOM, DE HA HÍVOM, MEGNYUGTAT. nEMMINDEN NAP VAn, de pl. ma reggel hánytam, és utána véreset töröltem a hüvelyemből, a betéten nem maradt semmi. Azóta semmi vér, barna. Hasam fájdogál, nospát mondott, hogy azt szedjem. Ez a hülye melegfront is zavarhat? Tegnap semmi bajom nem volt.
2014. jan. 5. 15:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát engem is ez zavar, hogy nem tudni, mitől van. Milyen ügyeletre kell menni, nőgyógyászati? Te eddig nem is véreztél? És most mennyire?
2014. jan. 7. 18:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Enis picit vereztem ugy mentem be ügyeletre, ott a doki azt mondta minden jol van nekem is akor volt szivhang 7hetes voltam... masnap belolem is barnas cucc darab jott ki egybol felhivtam az orvosom aki szerintjol van minden nemenjek visza kontrolara csak egy het mulva... s utana nekem is barnas folyasom voltparnapig mikor ozt ra egy hetre vuszamentem kontrolara a baba mar nemvolt ott...szoval adigra elveteltem es nemkelett muszeresen befejezni mert kiurultem rendesen.pedig nemvolt rendes verzesem sem. Hat velem igy volt sajnos. De remelem veled nemugyanez tortenik nagyon vigyazz magadra es inkabb barmi van menj ugyeletre!
2014. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ugye nekem 8 hetesen volt hematomam ami kiurult. Hajnal 2kor wcn lattam hogy verzek picit es berohantam a nogyogyaszati ugyeletre. Kimelnem kell magam.


21 hkm

2014. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!