Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtud menteni egy házasságot...

Megtud menteni egy házasságot egy gyerek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének elsősorban.
2009. nov. 29. 21:42
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
93%
Oh,maradj vele,amíg pici lesz a baba,adj neki esélyt,hogy helyrehozza a dolgokat,de járj nyitott szemmel,és soha ne bizz meg benne többet,lehet,hogy a gyerekeit szereti,az is lehet,hogy téged is,de ha szerelmes,én elküldeném...
2009. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy elmúlik az érzés a részéről a másik nő iránt. Egyelőre elég fancsali képpel jár, bár mondom nagyon igyekszik itthon és érzem, hogy engem is szeret.
2009. nov. 29. 22:23
 23/59 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ha így van, akkor nincs más hátra, mint előre.. Akkor legyetek mindketten pozitívak, és bízzatok meg egymásban. Te pedig légy nagyvonalú vele, és soha ne dörgöld az orra alá, ami történt. (ha elég intelligens, márpedig miért ne lenne az, akkor így még jobban fogja bántani a dolog, hisz látja, mit veszíthetett volna Veled).


Ha mindketten akarjátok, akkor kezdjetek tiszta lappal, de ennek tényleg előfeltétele, hogy a múltat nem bolygatjuk soha!!!!

2009. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legnehezebb:( Tudni, hogy van valaki, aki komolyan megdobogtatta a férjem szívét, közben én meg itt vagyok terhesen, nem egyszerű. De remélem, hogy túléljük, és hogy őszinte volt velem és nem fog lelépni mégse.
2009. nov. 29. 22:27
 25/59 anonim ***** válasza:
100%

Meg- de legalább ugyanolyan eséllyel még rosszabbá is teheti...

Lutrira sosem szülnék gyereket!!!

2009. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
93%

nem irigyellek :( Ha tényleg szereted, akkor becsukod a szemed, nyelsz egy nagyot és próbálod helyre hozni a kapcsolatot, mert hiszem, hogy ahol nem egy félrelépés volt, hanem szerető van, ott mindkét fél hibázott, tehát lehet helyre tudod hozni, ha akarod. de csak Te a férjeddel, a babát ne keverd bele!!! csak neki lenne rosszabb.


engem 1x megcsalt a férjem (bár egészen más szitu volt, szakítottam vele és utána... de hát azért az mégis megcsalás volt, na mindegy) szerettem, felülkerekedtem ezen az egészen, sok hibára rávilágított, azt nem mondom, hogy jó volt, hogy megtette, de 1000x stabilabb lett a kapcsolatunk, mert akartuk, hogy ismét jó legyen és rájöttünk milyen könnyen elveszíthetjük egymást.


Ülj le, szállj egy kicsit magadba és mérlegel, mert 2 gyereketek van, nem ugrálhatsz ide-oda, dönts, és csináld végig a döntésed. Viszont azt tudd, hogy ha váltok, akkor fogsz találni valakit, a magánytól való félelem miatt ne aláztasd meg magad!

Sok sikert és boldog baba várást!

2009. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól kérdezném: a férjed érzelmileg is benne volt amikor megcsalt, vagy csak szexről volt szó?
2009. nov. 29. 22:31
 28/59 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem tervezett baba ő. És akkor még nem tudtam, hogy hárman vagyunk a házasságunkban.
2009. nov. 29. 22:33
 29/59 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bírod lelkileg,hogy a férjed fancsali képét kell nézned,mert attól szenved,hogy másba szerelmes?Nem megalázó ez neked marhára???Nagyon sajnálom,hogy ezt tette veled,de ne állítsd be még őt áldozatnak,mert nem az,egy jellemtelen szemét aljas dög?undorító amit veletek művelt.És még mert látványosan szenvedni,van bőr a pofáján.Ez hihetetlen.Tényleg vele akarsz maradni??

Tök mindegy ki volt a hibás,az aljasság a jellemtelenség nem megbocsájtható.Hogy fogsz benne a jövőben bízni??

2009. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
90%

azért írtam, hogy más szitu volt, jól leitta magát és az első nőt aki szembe jött befűzte... egyébként a barátnőm volt... volt!!!

viszont leültünk utána és megbeszéltük mi okozhatta, előtte már sok veszekedés volt, kibogoztuk a szálakat. Azóta (4 év telt el) nagyon ügyeltünk, hogy ne kövessünk el olyan hibát ami oda vezethet, hogy mást keressünk. Most minden perces terhes vagyok, még mindig imádom a férjem lassan 10 év után és nagyon boldogok vagyunk :)

Tényleg lehet felejteni és helyre hozni is, csak akarni kell. egyébként soha nem hoztam szóba ezt a dolgot, nehéz volt, de jól tettem, nem kell felemlegetni a másiknak

2009. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!