Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtud menteni egy házasságot...

Megtud menteni egy házasságot egy gyerek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének elsősorban.
2009. nov. 29. 21:42
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem szeretnék a sárban dagonyászni, elég most az én problémám, jelenleg se időm, se kedvem se türelmem hoxazni, de azért köszönöm a lehetőséget.
2009. nov. 29. 22:59
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Figyu.Ha van hová kihez menned a lányoddal hagyd ott.Eldől,hogy össze tartoztok-e.Az én férjemnek a 3-ik gyerekünk születése után volt egy futó kapcsolata,azt hittem bele őrülök.4x találkoztak,szex nem volt,és amikor kiderült véget vetett neki a fülem hallatára.Nagyon fájt,el akartam költözni.De napokig sírt,térden állva könyörgött,hogy ne hagyjam el,mert nem tud nélkülünk élni.Ennek már jópár éve.Én nem mondom azt,hogy én nem voltam hibás,mert nagyon sok problémánk volt akkoriban,de ez nem ok a szemétségére.Sosem fogok benne 100%-osan megbízni többet.Ha teljes biztonságban meg tudtam volna élni a gyerekeimmel,akkor elhagyom,könyörögjön bárhogy.Ha ezt meg tudta tenni velem,hogy más után néz mert problémáink vannak,akkor neki miről szól a jóban-rosszban??Ha lefeküdt volna a csajjal,akkor mi már nem lennénk együtt.Nekem ez már sok lenne,hogy még ő mert szenvedni előtted.Én kiidegelném a helyedben minden képen.Kihasználja,hogy biztos abban,hogy szereted és nem hagyod el.Ez undorító,de Te tudod mit csinálsz.Én meggyűlölném az tuti.Azelőtt imádtam a férjemet,de hogy ezt tette velem,megváltoztak az érzéseim iránta.Van ennek hosszú távú hatása is hidd el,nem hiszem,hogy működne,hogy elfelejtjük.Az meg,hogy soha nem emlegetjük fel...hát viselje el ha mégis,egye amit főzött,örüljön ha marad családja.
2009. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

Még kérdezhetek párat? (Köszönöm, hogy itt vagy, segítség, hogy a "másik oldalról" látom a problémát)

Ők mennyi ideje voltak házasok? És mesélt a pasi arról, hogy mi volt a baj otthon, ami miatt félrelépett? Illetve mit szólt ő mikor kiderült, hogy terhes a felesége? Örült a babának, vagy nem?

2009. nov. 29. 23:05
 44/59 anonim ***** válasza:
93%
Nem örült,ezért is titkolta előttem,hogyis írjam,én nagyon mutatós és vagány típusú vagyok(voltam),fiatalabb is voltam a feleségénél,szerintem csak ellaposodott a kapcsolatuk,amúgy 8 éve voltak házasok
2009. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Értem. És köszönöm, hogy válaszoltál. Akkor tulajdonképpen miattad lett vége, jól értem?
2009. nov. 29. 23:12
 46/59 anonim ***** válasza:
93%
Igen,én zártam le,hiába is ragoznánk tovább...A lehetőségekhez képest jó babavárást!
2009. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
87%
Egy gyerek nem ment meg egy házasságot sem. Egy időre elodázza a problémákat amelyek újra felszínre törnek. Mondanám hogy legyél te a kivétel, de nem leszel.
2009. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező még itt is strucc politikát folytat.Csak azt hajlandó elolvasni felfogni amit hallani szeretne.

Ostoba vagy ha ragaszkodsz egy ilyen férfihoz,így már meg is érdemled amit veled tesz.Tűrd csak el tőle,imádd,hiszen megérdemli!De abban feleslegesen bízol,hogy megváltozik jó irányban.Ha nem zsuzsi,akkor lesz majd bözsi.Egy örökös harc lesz mellette az életed.Valószínű nem az első nője,nem is az utolsó.De maradj csak vele.

2009. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2009. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
81%
szia!ha egyszer megcsalt mi a garancia arra hogy többet nemfog?egy gyerek nemold meg semmit.a problémák ugyanúgy ott lesznek,csak esetleg később jönnek elő.és mi van ha a férjed nem is akarja a gyereket?ne haragudj de ha te hiszel neki ezek után,akkor tényleg csak tönkre fog tenni lelkileg.volt egy barátnőm annó,aki ugyan ebbe a szituba került,csak ott már 2 gyerek volt,és a 3-ikat várta.a férjének már több mint egy éve volt szeretője amikor kiderült.aztán elhitette a feleségével hogy szereti,és hogy kidobta a szeretőjét.persze ezt csak a feleségének mondta,és tovább folytatta a dolgait,mígnem a felesége ismét megtudta,és lapátra tette.azóta már másik családja van,és boldog.ezt csak azért írtam le,hogy egy kicsit gondolkozz,mit hiszel el neki és mit nem.de azért remélem hogy megoldódik minden.további boldog babavárást!
2009. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!