Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/202 A kérdező kommentje:
BOCS: JAVÍTOK ISMÉT: NINCS TÉVES POZITÍV, CSAK TÉVES NEGATÍV
2014. jan. 17. 16:59
 92/202 anonim ***** válasza:
Koszi , hogy biztatsz. Mar en is ugy vagyok hogy jonne meg es uj honap. Beszeltem egy csajjal. 3.-a. Volt ovuja tegnapra nem varta. Tegnap tegnapelott total negativ . Ma reggel tesztelt halvany de egyertelmu pozit. O is azt mondta hogy mar feladta mert fajt a hasa+ nega teszt... es ma sikerult. Hatha nekunk is ez lesz. Furcsa tuneteket produkal a tested. Ez a verezgetes volt maskor is?
2014. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/202 A kérdező kommentje:

Hogy vagy?

Én számolgatok, agyalok, de szerintem ez már veszett ügy. Ma nem csináltam hcg-t, csak lh-t, h erősödik-e, de nem. Úgyhogy gondolom ez a köv. tüszőt készíti elő, vagy vmi ilyesmit olvastam.

Ráadásul még mindig nem jó a gyomrom, bár már nincs lázam, sem hasmarsom sem.

Amúgy eddig még nem volt vérfolt sosem. Igaz, a fiamnál nem figyeltem a jelekre, mert szinte elsőre összejött. Most meg ez csak a 2. ciklus, ami éles. Szóval reménykedtem a beágyazódásban 14-én...

De hcg tesztet csak akkor csinálok, ha 21-ig nem jön meg.

Veled mi újság? Inkább nem foglalkozol vele?

2014. jan. 18. 10:10
 94/202 A kérdező kommentje:

Ráadásul a hőm is csökken apránként. Ma 36,8.

Ja, s ma fedeztem fel, hogy a rendszer behúzta a vonalakat, de szerintem nem jól. Gondolom az az oka, hogy elején nem mértem. Mert akkor elképzelhető, hogy pl 36,3 volt, szóval alacsonyabb az alaphőm, mint itt.

A nagyon magas kiugrás meg a megbetegedésem miatt van.

2014. jan. 18. 10:17
 95/202 A kérdező kommentje:
2014. jan. 18. 10:18
 96/202 anonim ***** válasza:
Szia! A ciklus.hu azert huzta oda mert nem a verzestol merted. Nekem is ilyen lett mert nem az elejetol mertem. Mensi sehol. Hanyinger van es neha hasfeszules. Felment a hom 36,9 re. Eddig ez a legmagasabb hom. Mara nemvarom. Itt bizakodunk a parommal. Ha estig semmi akkor tescoban veszunk tesztet. Nagyon felek h megjon. Bar en mar tegnap feladtam mert ugy fajt a hasam. Szerintem ne add fel !! Szoritok! :)
2014. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/202 A kérdező kommentje:

Neked mindig pontosan jön meg?

Nekem eddig 32-re jött, de a múltkor borult. Ha tényleg akkor volt pém-, mint a rendszer gondolja, akkor az kb egy hét csúszást jelent pluszban! Abba meg beleőrülök!

Ja, s mostanában nem is voltunk együtt, mert hétfő óta a gyerek beteg, vele alszok, s én is olyan rosszul voltam, mint életemben soha szerintem, úgyhogy összebújás nuku.

Szóval ha nekem késni fog, nem a baba miatt lesz. Az egyre valószínűbb...

De Neked nagyon szorítok!!!

2014. jan. 18. 14:56
 98/202 A kérdező kommentje:

Most csak kíváncsiságból beírok alacsonyabb értékeket a ciklus-naptár elejére, hogy akkor hová tenné az ovut. Aztán meg kitörlöm vissza.

Csak tudod mi a gyanús?Az a pozitív reggeli ovu-teszt...:(

De akkor miért volt vérfolt?Rejtély...

2014. jan. 18. 14:58
 99/202 A kérdező kommentje:

Elvagyok...A gyerek elaludt, házimunka kipipálva, én meg szórakozok.

Na szóval, beírtam kicsit alacsonyabb értékeket előre, s rögtön máshova húzta, úgy, ahogy gondoltuk. Mondjuk szerintem ez lenne az ideális, mert 18. nap ovu, s így 32-re meg is jönne elvileg. És a pecsételés is épp jókor lenne.

Na, nagyon kíváncsi vagyok, végül, ha még sincs baba, akkor mikor jön majd meg...

Ha valóban napokkal nyúlik a ciklus, elkezdem szedni a barátcserjét vagy nem is tudom mit.

2014. jan. 18. 15:22
 100/202 A kérdező kommentje:

Elvagyok...A gyerek elaludt, házimunka kipipálva, én meg szórakozok.

Na szóval, beírtam kicsit alacsonyabb értékeket előre, s rögtön máshova húzta, úgy, ahogy gondoltuk. Mondjuk szerintem ez lenne az ideális, mert 18. nap ovu, s így 32-re meg is jönne elvileg. És a pecsételés is épp jókor lenne.

Na, nagyon kíváncsi vagyok, végül, ha még sincs baba, akkor mikor jön majd meg...

Ha valóban napokkal nyúlik a ciklus, elkezdem szedni a barátcserjét vagy nem is tudom mit.

Ránéznél ismét a görbére. Szerinted?

2014. jan. 18. 15:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!