Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/202 anonim ***** válasza:
55%
Huuu ez tenyleg pozi. Es ha reggeli elso pisis akkor lehet babas vagy. E. Csinaltam egy xepil tesztet. Iszonyat halvany. Sot mire megszaradt eltunt a csik. Ma felment 36,8- ra a hom. Koran teszteltem. Furi , hogy nem fajnak a melleim azota se. Ilyenkor mar hason se tudok aludni. Te mikor csinalsz terhes tesztet? Drukkolok! :))
2014. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/202 A kérdező kommentje:

Nagyon biztatató a Te helyzeted is!!! :)))Ha már volt egy halvány 2., az szerintem jó. Állítólag a hcg teszt téves pozit nem mutat!

Nos, nem vagyunk "mintagörbések", az tuti. ;)

Amúgy nekem sem úgy fájnak a melleim, mint ahogy itt sokan írták: kisebb-nagyobb szünetekkel szurkál még mindig, vagy akkor fáj, ha rosszabb testtartásban mélyen sóhajtok. Olyan néha, mintha több kis tű szúródna bele.

Szerintem 2 nap múlva tesztelj megint, ha biztosra akarsz menni! De -megjegyzem- én tuti csinálnék holnap is, mert ilyenkor nem bírok magammal...

Én nem tudom, mikor csináljak hcg-t. Szerintem holnap reggel megint csinálok egy lh-t, s ha az pozitív maradt, akkor még abból a pisiből egy hcg-t.

Max. csalódok, de már olyan jó lenne tudni!

Maximálisan tisztelem és csodálom azokat, akik itt ezt nem értik, mert meg tudták állni, hogy nem tesztelnek csak a nemvárt utáni napokon.

2014. jan. 14. 09:37
 63/202 anonim ***** válasza:

Igen ezzel én is îgy vagyok :) fene se bîrja kivàrni. Nagyon kîvàncsi leszek a reggeli tesztedre. Has szurka nekem is van. Furi ez a hónap..

Én még sose jósteszteltem. Remélem neked bejön. Ovuhoz mar kicsit késő le ne a ciklusodhoz kepest. Bar hallottam mar olyat , hogy valaki mensi elott esett teherbe. Tehat az ovu sem kizart. Kezdek becsavarodni :D 5.-ik próbapkozos honapunk. Parom is mondja ne parazzak. Konnyu mondani :(

2014. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/202 A kérdező kommentje:

Most voltam a mosdóban, a bugyimon folt, nem tudom eldönteni, barna-e vagy piros, mert pont piros a bugyi is rajtam. Megnéztem a méhnyak környékét, "vettem kenetet" és tejfehér színű krém állagú. Akkor ez mi? Jaj, nem akarom, hogy megjöjjön!!!!!!!!

Pláne meg barnázni nem akarok, mert akkor ismét csak a pcos-ra gyanakszok :(

Na de ha megjön, mihelyst elmúlik, felkeresem a dokim, elgagyogom a félelmeimet, ő meg megmondja a tutit.

2014. jan. 14. 13:35
 65/202 anonim ***** válasza:
De furi. Nekem pont ma volt egy jo nagy adag tejfeher tiszta folyasom. Meg is lepodtem. Ha barna maszat van akkor lehet beagyazodasi verzes is. Nyugi! Nem vagy pco-s. Annak komopy tunetei vannak! Egeszseges vagy. Latod mi 5 honapja probalkozunk megse tudnak mast segiteni. Kivizsgaltak es ennyi. 1 ev utan kezdenek jobban belemerulni. No para!
2014. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/202 anonim ***** válasza:
Szia! Ma reggeli tesztem csont negativ. Hom 36,8. Es a kavet majdnem kihanytam. Olyan rosszul lettem visszafekudtem, higy ne ajuljak el. Nalad teszt?
2014. jan. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/202 A kérdező kommentje:

Oh, azt hittem, azért ilyen korai a komment, mert pozi lett a teszt :( :)

Sebaj! Amíg meg nem jön, addig van ok reménykedni!!! :)

Én nem csináltam, mert egész éjjel hányingerem volt, kávét én sem ittam :)

De az a baj, hogy ez nálam vmi vírus, mert hascsikarásom is volt, ráadásul este már rázott a hideg, de csak 37,3 volt a hőm, így nem vettem be gyógyszert, de reggel már 37,7 volt, így kénytelen voltam. Egyik rosszabb, mint a másik: a láz nem jó, a gyógyszert meg elvileg az első 3 hónapban kerülni kell.

Most azon parázok, hogyha valóban tegnap volt esetleg a beágyazódás, akkor nehogy emiatt a betegség miatt legyen gond! :(((

Amúgy nem barnázok azóta sem, tiszta a folyásom. Az a folt remélem, jót jelent.

2014. jan. 15. 11:40
 68/202 anonim ***** válasza:
A beagyazodast nem befolyasolja a natha. Jobbulast. Azota is hanyingerem van. A teszt meg megszaradt es ott van egy csik. Csinaltam egy masikat azon kijott azonnal, de nagyon vekony. Agyamra mennek a tesztek. Mindjart feltoltom nezd meg. Panadolt nyugottan vehetsz be. Vagy algopirint.
2014. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/202 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/202 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!