Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/202 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/202 anonim ***** válasza:

Szivatnak a tesztek :(


Visszaterve a feher folyasra sokan irtak, hogy terhessegi tunet. Mensi elott szaraz szokott lenni a huvely. Nekem is van feher. Szagtalan, tejcsis.

2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/202 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/202 anonim ***** válasza:

[link]


Megszaradva..

2014. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/202 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó!! ! Ez bizony babuka!!!!!!!!!!!!! Téves pozi nincs! Igaz, az elsőn nem látom, de a 71., 74. kommentben linkeltek teljesen egyértelműek!

Gratulálok!!! :)

Nagyon örülök! Apának elmondtad már?

Remélem, holnap én is hasonlót produkálok! Bár úgy lenne!

T

2014. jan. 15. 18:39
 76/202 A kérdező kommentje:

Bocsi, a vége lemaradt:

Te most már vigyázz nagyon magatokra és kezdd el szedni a folsavat, ha eddig nem folsavat!

Szép estét! :)

2014. jan. 15. 18:40
 77/202 A kérdező kommentje:
Na, látszik, hogy milyen zizi vagyok: javítok: "ha eddig nem szedted." De gondolom, így is értetted ;)
2014. jan. 15. 18:41
 78/202 anonim ***** válasza:
Koszi! De meg nem elem bele magam, mert allitolag a clearblunal ez nem jelent pozit. De valakinel baba volt ilyen tesztel. Hat nemtudom. Holnap csinalok ujbol. A hanyinger nem mult el. Folsavat szedek mar regota. De ebben a honapbN par szem kimaradt. Azota is hanyingerem van. Nalad fejlemeny? Apa azt mondta hogy most erzi hogy talan sikerult. Nagyon vagyik ra! :)
2014. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/202 A kérdező kommentje:

Lh-teszt reggel majdnem pozi, de a második csík kicsit halványabb. Hcg-teszt negatív :(((

Még jó, hogy vettem a vateráról ilyen olcsón, így el tudom lövögetni...Holnap legközelebb.

Amúgy egy nagyon érdekes tünetem van: a cicim pont olyan "állagú", mint mikor szoptattam. meg van duzzadva, de annyira nem hiperérzékeny, mint itt írják. De az is lehet, hogy ez már PMS-tünet. Csak eddig ezt nem vettem észre.

Na, majd kiderül.

Amúgy még mindig nem vagyok jól, de lázam már nincs, csak folyamatos hányingerem meg hascsikarás ezerrel.

2014. jan. 16. 10:22
 80/202 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli x-epil tesztem negativ. Ha nagyon lesem odakepzelek egy halvany csikot. De inkabb nega. A hom megint leesett 36,5 re. Tiszta hullamvasut mar a gorbem. A mellem nekem is kicsit duzzadt de nem faj. En mar lehet nem is tesztelek csak ha kesik 1 napot. Amikor terhes voltal mit ereztel?
2014. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!