Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/202 anonim ***** válasza:
Ma vagyok a 8. Dpo-n. Lehet màr 10.en kipróbàlom. Te milyen tesztet fogsz hasznàlni? Megint szurkàl a hasam. Tök furi, nem fàjnak a melleim. Ilyenkor màr alig lehet hozzàérni mensi elött 1,5 héttel.
2014. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/202 A kérdező kommentje:

Nekem sem fájnak, de nem is szoktak. A fiamnál sem fájtak, csak megnőttek nagyon hamar, s azóta úgy is maradtak :) :(

Nekem egyébként van többféle, de először a One steppel csinálom majd. Ha esetleg pozitív, akkor pedig majd egy "igazival", amit elteszek emlékbe. Bár már ott járnánk!!! :)

2014. jan. 12. 14:04
 53/202 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tesztem, de holnap veszek predictort az 12,5 erzekenysegu. Meg veszek szerintem rossmanos facellet. Tavaly az mutatta a 11.dpo-n esti pisiből halvànyan. Remelem sikeres honapunk lesz.
2014. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/202 A kérdező kommentje:

Szia!

Újdonsággal szolgálhatok, amit nem értek: a múltkori tesztek után a veteráról rendeltem one step lh-tesztet, amiket eddig mindig csak egy csík jelent meg, tehát örültem is, hogy egyértelmű a dolog.

Ma már nem is akartam megcsinálni, de úgy voltam vele, egy kávé árának a felét megéri ;)

Erre mit látok? Majdnem pozitív. Rendesen látszik a második csík, de még nincs olyan erős, mint az control csík.

Most akkor mi van???

Létezik, hogy csak mostanság lenne pé-m??? A ciklus 25. napján vagyok ma. Tojcsi nyákom nincs, inkább vizes/krémes, de az van bőven.

Vagy a feltételezett ovulációtól számítva 9./10. napon.

Olvastam a jóstesztelésről, de azt reggeli vizeletből kell csinálni.

Esküszöm, nem értem!!!

Szerinted?

Ja, s ne felejtsem el: a hőm ma is 36,6.

Ez kész........

2014. jan. 13. 19:31
 55/202 anonim ***** válasza:

Ez azert van,mert az lh hormon mindig jelen van a testunkben. Nekem leesett a hom 36,5 re 36,8 rol. Mondjuk este 10kor algoflex fortet vettem be. Ma voltam a 9. Dpo-n . Holnap tesztelek egyet hatha...

A jostesztrol pro-kontra sokat irtam,de szerintem ez egyenfuggo. Ha maradt ki probald meg,de ne eld bele magad nehogy csalodj! Tuneteid vannak? A kremes folyas az jot jelent :)

2014. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/202 anonim ***** válasza:
Javitok: pro-kontra sokat "olvAstam" bocsi kicsit faradt vagyok :D
2014. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/202 A kérdező kommentje:

Én is olvastam most hirtelen rosszat/jót. Azért összebújunk ma apával, az a tuti! ;)

Amúgy egész este szurkált a cicimbe, fáj a bimbóm, de nem volt érintésre érzékeny, csak úgy szúrt.

De ez is lehetne akár ovus jel is. A franc tudja.

De annyira lassan telnek ilyenkor a napok...Bezzeg, mikor megjön, akkor meg annyira lassan.

Ez már gáz: ovu-teszttől a reggeli hőmérésig élek és fordítva. Ezt nem is hiszem el...

2014. jan. 13. 19:53
 58/202 A kérdező kommentje:
bocsánat: szóval lassan-lassan telnek a napok: először az ovut várom, utána meg a ciklus végét...
2014. jan. 13. 19:54
 59/202 A kérdező kommentje:

Itt azért vannak kevésbé átlagos hőgörbék:

[link]

Van, ahol terhesen sem ment 36,6 fölé!

Meg van olyan is, amikor ugrált.

A remény hal meg utoljára! Fel a fejjel Neked is!!!

Írj, ha esemény van! ;)

2014. jan. 13. 20:06
 60/202 A kérdező kommentje:

Képzeld: ma reggel először pozitív lett az ovu-tesztem! :)

Ez ugye az?:

[link]

[link]

Na kíváncsi vagyok a holnapra: ha akkor már negatív lesz, az azt jelenti, holnap lesz pém? Ha mégis pozitív marad, akkor meg reménykedhetek, Vagy pont azt jelenti, hogy meg fog jönni?

Amúgy ma a hőm 36,85.

Te teszteltél??? Remélem, jó hírekkel szolgálsz :) :) :)

2014. jan. 14. 08:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!