Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamákhoz szól a...

Olyan kismamákhoz szól a kérdésem akiknek nem volt fogadott orvosuk és szülésznőjük. Megbántátok, hogy nem fogadtatok? Hogy viselkedtek veletek a szülés alatt és után? Mennyit foglalkoztak veletek? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 11:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem volt orvosom vizsgálatok sem voltak olyanok,és kérdezni sem lehetett nagyon szülésnél az orvos nagyon rendes volt...a szülésznő páromra hagyott mert el ment kávézni cigizni mondta majd szóljon párom ha valami van persze merre indult volna hát nem tudom..most az az orvosom akinél az első született mert akkor is rendes volt és nagyon vigyáz ránk mindent méreget számol minden érdekli és keveset kér a szülésért pedig semmit nem is engedi :)
2014. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pécsen szültem, nagyon aranyosak voltak semmi negatívumot nem tudok mondani. Párom végig velem volt, de ha nem lett volna sem lett volna gond. Orvos minden nap bejött a szobába és kérdezgetett, megnézte a picit....

6 hetes kontrollon adtam neki egy üveg bort és 10000 ft-ot. Mikor megvolt a rákszűrés eredménye még ő hívott vissza, hogy minden rendben.



Nekik ez a munkájuk így nem várhatnak el még pénzt is. Persze ha szabadságról éjnek évadján ugrasztják őket az más.

Én úgy voltam és vagyok vele, hogy azt a pénzt is inkább a babámra fogom költeni.

9hkm

2014. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem
2021. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!