Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fiatal kismamák?...

Vannak itt fiatal kismamák? (20-23 év körüliek)

Figyelt kérdés
Ki hogyan reagalt / mit érzett mikor megtudta hogy terhes? Párotok? Tervezett volt, vagy nem? Hogy vagytok? :)
2014. jan. 14. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

En fiatalabb vagyok. Parom jol reagalt, kerdes sem volt, hogy megtrarjuk e. Apukamnak nem tetszett eloszor a gondolat, hogy babank lesz, de mar segit es tamogat mindenben.


22 hkm

2014. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Igaz,hogy már 25 vagyok,de amikor az első babám született 21 éves voltam.Én nagyon örültem,amikor megtudtam,nálunk becsúszott baba volt gyógyszer mellet.2hónapja voltunk akkor együtt.Nagyon örült Ő is amikor mondtam Neki.Azóta is együtt vagyunk a felesége vagyok és itt ül az ölembe a 6 hónapos kicsibabánk,másik rosszcsontom meg oviba :)

Te hogy vagy?Mire várod a babád?

2014. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztük a babát, de nem bántuk, hogy jött, mert hormon és szervi problémák miatt egy egész csapat orvos is azt mondta, hogy nehezen fog összejönni a baba. Én nagyon megijedtem, mikor pozitív lett a teszt, sírtam, kétségbeestem, a férjem ennél azért pozitívabban fogadta a hírt. Nekem kellett pár hét, hogy felfogjam, mi történt. A férjem viszont nagyon örült, ahogy a nagyszülőkkel is madarat lehetett volna fogatni már az első perctől. Ahogy haladt a terhességem, úgy kezdtem el én is egyre jobban örülni, főleg, ahogy láttam, hogy meg tudjuk teremtetni a megfelelő környezetet a babának, ami kell, azt mindent meg tudunk adni neki (én ettől féltem a legjobban, nehogy hiányt kelljen szenvednie). De legalább százszor elmondtam, hogy szerencse, hogy 9 hónap a terhesség, nem 9 hét, mert nekem kellett ennyi idő, hogy felkészüljek a kisfiúnk fogadására. A munkahelyemen is abszolút pozitívan álltak a hírhez, pedig ettől is féltem. Mondjuk ehhez hozzájárult az is, hogy 39. hétig dolgoztam, és úgy tervezzük, hogy a tgyás lejárta után a férjem igényli meg a gyedet, és én megyek vissza dolgozni. Most, hogy már 3 hónapos múlt a fiam, már nevetek a kezdeti kétségbeesésemen. Sokkal jobban túlmisztifikáltam a dolgot, mint kellett volna.
2014. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23 éves vagyok, két hónapos a fiam. Nálunk mindenki örült, tervezett baba volt. Az egész terhességem nagyon jó volt, a végén toxémiás lettem, de csütörtökön derült ki, szombaton már meg is volt a baba, tehát nem húzódott sokáig.

2014. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Szia.Én 23 éves vagyok és 22 hetes terhes :) Nem volt tervezett baba, de mindenki örül neki hogy igy alakult.Az elején én is kétségbe voltam esve,hogy mi hogy lessz de már feloldódtam.:) A szüléstől tartok eléggé. :)
2014. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én 24 éves vagyok. Egy kisfiam van ő 7,5 hónapos. Mikor megtudtam hogy babánk lesz,el sem akartam hinni. Tervezett baba volt,már másfél éve próbálkoztunk. Nagy volt a családban az öröm :) Sírt a párom,anyukám,a mamám,hugom,a legjobb barátnőm na meg persze én is :) Fantasztikus dolog édesanyának lenni. Sok boldogságot nektek is a kicsihez!
2014. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Én tegnap teszteltem pozitívat, először elfogott a pánik, mert nem számítottam rá, azt hittem csak szimplán késik.. nem volt tervezett (csak pár év múlva).. És alig vártam, hogy eljöjjön az ideje, de most teljesen kivagyok.. Egyenlőre még csak a párom tudja, aki annyira higgadt hogy az már ijesztő.. Persze az is lehet, hogy csak azért, mert azt hajtogattam tegnap, hogy én nem akarom.. :( Egyébként 21 éves vagyok..

2014. jan. 14. 11:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szia 19vagyok es 8honapos a kislanyom.szuleim imadjak. alberletbe lakunk. nem volt tervezett baba de nagyoon orultem neki es imadom:)))))
2014. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 23éves vagyok 37hetes terhes kismami :) Tervezett baba volt és nagyon boldogok voltunk,hogy végre össze jött.1 hete erös jóslóim voltak,azt hittük elöbb jön a baba,de mostanra semmi bajom,a kicsi fiam nem akar még kijönni,pedig már nagyon-nagyon várjuk :) Jelenleg a derék és hátfájást és 1-2 jóslót leszámítva semmi bajom.
2014. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok mindegyikotoknek!! :))
2014. jan. 14. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!