Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik MÁR BEOLTATTÁTO...

Kismamák, akik MÁR BEOLTATTÁTOK magatokat H1N1 ellen, hogy vagytok? Hány nappal ezelőtt kaptátok meg az oltást?

Figyelt kérdés

Hallom ezeket a szomorú híreket a beteg, kórházban lévő kismamákról, és már teljesen ki vagyok:(. Nagyon félek, hogy én is elkapom. Eddig nem szerettem volna beoltatni magamat, de tegnap komolyan elgondolkodtam rajta.

Érdekelne, hogy aki beoltatta magát, hogy van? Volt mellékhatása az oltásnak? Igazából pozitív véleményeket, válaszokat várok, illetve bízom benne, hogy sok ilyet fogok kapni.


35 hetes kismama


2009. dec. 4. 07:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Kár, hogy kevés az olyan válaszoló, akinek azóta már megszületett a babája, de nyilván nekik jobb dolguk is akad azóta:).

Remélem még sok választ kapok tőletek! Hétfőn megyek a nőgyógyászhoz, és a védőnőhöz, kíváncsi vagyok, hogy mit fognak tanácsolni.

2009. dec. 4. 08:41
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz tőle, akkor ideges vagy, ami nem tesz jót a babának.Ha beoltatod magad megnyugszol. Ezt is mérlegeld...
2009. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is tegnap előtt lettem beoltva. Semmi bajom. Már csak azért izgulok, hogy még 2 hétig ne szüljek és ne is kapjam el.
2009. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, engem november 4-én oltott be az édesanyám. Tehát frászt kapok az olyan kommentektől, hogy az orvosok a saját családjukat sem oltatják be :-)

Örölük, hogy végre normális válaszokat olvasok, mind a két táborból.

Mi négyen vagyunk lányok testvérek, összesen hét 3 éven aluli babával és babát most várunk karácsonyra-szilveszterre.

Mindenki be lett oltva még nov. 4-én (gyerekek, férjek, kismamák).

Én 32 hetes, nővérem 31 hetes kismama volt akkor :-)

Senkinél nem lépett fel mellékhatás a gyenge kis fájdalomon kívül az oltás helyén.

Elhiszem, hogy sokan félnek az ltástól, én is vaciláltam, de tudom, hogy anyukám sose adna be olyan oltást nekem és a magzatomnak, ami ártana nekünk.

Amúgy 40 éve orvos :-)

2009. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

Köszi, hogy ezt leírtad.Mindenki azzal jön, hogy a dokik sem oltják saját családjukat.

Én is beoltattam magam, mindenki úgy nézett rám anno, mint egy bölcsődei lövöldözőre, még a gyóygszerész is.

Semmi bajunk az oltástól, a babó szívhangja a doki szerint ennél tökéletesebb nem is lehetne!

Nagyon sajnálom azokat, akik nem oltatnak, mert parázni fognak az egész terhességük alatt. Én nyugodt vagyok, és babaszobát rendezgetek.

2009. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

sziasztok

nekem meg az apósom orvos, és ő is beoltotta magát is és a férjemet is.

én nem vagyok terhes, de babám van, és én is beoltattam magam.

apósom most kezdi mondogatni, hogy talán a babát is be kellene oltani...(14 hónapos)a gyerekorvosunk viszont nem akarja...(nem javasolja)

kinek higyjek? kiben bízzak?

2009. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Előző!

Jó kérdés.

Én 37 hetes vagyok, fáj a torkom. Az egyik patikában amit ajánlottak, nem ajánlották, sőt kifejezetten ellenezték a másikban.

Én a hozzátartozómra hallgatnék.

2009. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

:)

igen.

csak ott van a kérdés, hogy mi van, ha mégsem...

őrület :)

2009. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

[link]

Főleg a vége a lényeges, amit a magyar tisztifőorvos mondott.Hát ezért nem kapnak Svájcban stb. a kismamák védőoltást.

2009. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális! Én 28hetes vagyok és már lassan 3.hete beadattam és semmi bajom nem volt sem közvetlen utána sem 2hét elteltével mert ugye az után leszel védett!
2009. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!