Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik MÁR BEOLTATTÁTO...

Kismamák, akik MÁR BEOLTATTÁTOK magatokat H1N1 ellen, hogy vagytok? Hány nappal ezelőtt kaptátok meg az oltást?

Figyelt kérdés

Hallom ezeket a szomorú híreket a beteg, kórházban lévő kismamákról, és már teljesen ki vagyok:(. Nagyon félek, hogy én is elkapom. Eddig nem szerettem volna beoltatni magamat, de tegnap komolyan elgondolkodtam rajta.

Érdekelne, hogy aki beoltatta magát, hogy van? Volt mellékhatása az oltásnak? Igazából pozitív véleményeket, válaszokat várok, illetve bízom benne, hogy sok ilyet fogok kapni.


35 hetes kismama


2009. dec. 4. 07:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia!24 hetes vagyok,19hetesen kaptam a H1N1 oltást,nem volt szövődményem!A másikat is beadattam volna,de a háziorvosom nem adta be.Minden jót Nektek!
2009. dec. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Megnyugtató volt azt olvasni, hogy senkinek semmi baja nem lett tőle.

Én még várok, nem oltatom be magam. Remélem nem hiába eszem azt a sok gyümölcsöt:)!

2009. dec. 7. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!