Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenyegető vetélés? 7 hetes...

Fenyegető vetélés? 7 hetes terhes vagyok, már 2. napja itthon, szerintetek meddig kell maradnom? Elég csak az első 12 hét? Mit csináljak, hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem, egy méhen kívülim és van egy méhszájsebem. Utrogestant kaptam.
2009. dec. 9. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a 7. és 12. héten. Én feküdtem nagyon sokat, sőt 2-2 hetet a kórházban voltam, pár hete érzem csak magam újra energikusabbnak, de nem nagyon mozdulok ki itthonról. Már egy bevásárlás is sok (a párommal persze). Nekem nem esik jól pl. amikor az autóban rázkódunk. El vagyok nagyon jól itthon. Mostmár csinálgatom a házimunkát, de pl. a pórszívózást a párom csinálja, semmi nehezet nem emelek, ha nem muszáj nem hajolok. A babáért mindent.

31 hetes

2009. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Persze a babáért mindent. A mai nap már sokkal gyorsabban telik.
2009. dec. 10. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!