Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdek befordulni a sok...

Kezdek befordulni a sok egyedülléttől és az otthonüléstől. Egész nap sírnék és szomorú vagyok, mert nem történik semmi, a párom ha hazaér, akkor se velem törődik. Mit tegyek? Hogy lehet még 3 hónapot így átvészelni, h a babám ne vegye a kárát? 29km

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 09:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz túrkálni , nézelödni üzletekbe ezzel eltöltheted a délelöttjeidet. én se vettem meg egyszerre mindent , hogy legyen amiert kimozduljak mindennap a házból. Délután sütök-fözök, tévét nézek , zenét hallgatok , netezek stb. én is sokat vagyok egyedül , de mindig arra gondolok hogy pár hét múlva úgyis ez megváltozik minden s addig kihasználom az idöt hogy csak magamra figyeljek s hogy fel tudjak készülni a nagy napra.:)) 34h.km.
2009. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 25 hetes és a 8. héttől vagyok itthon! A 12. hétig én is unatkoztam, de akkor még feküdnöm is kellett, meg állandóan rosszul voltam, így az nem volt valami jó!

De azóta teljesen jól vagyok, feküdnöm sem kell! Én pl soha nem szoktam sütni-főzni, párom szakács és hogy őszinte legyek mindent megcsinált a konyhában! Aztán most olyan melója van, hogy szinte csak együtt alszunk hétköznap, mert mire hazaér én már alszok, reggel meg 6kor kel, tehát nem vagyunk nagyon együtt, így én is elég egyedül vagyok! Ráadásul olyan helyen lakunk, siófok mellett egy üdülőfaluban, ahol gondolhatod mennyi emberrel találkozom:-) Van egy szomszédunk és kész!:-)

De nem bánom mert azóta teljesen jól feltalálom magam! Mindenki meg is lepődik, ha kérdezik, hogy nem unatkozom, hogy az a válaszom hogy egyáltalán nem! Én találtam neten nagyon jó fórumokat, ahol olyanokkal tudok beszélgetni akik ugyanakkora vannak kiírva mint én, vagy éppen bármi olyan téma érdekli őket ami engem is! A tv már negem nem köt le, így azt nem is nagyon nézem, de ha téged leköt, akkor az is egy jó dolog! Vagy nézegess a babának dolgokat, amiket még meg kell venned, vagy magáról a gyereknevelésről szóló cikkeket! Olvass sokat, vagy épp játssz, ami jól esik!

Ha szeretsz kirakózni(én pl imádok) akkor vegyél puzzle-t és csináld meg, vagy varrj, köss! Én most pl hogy jön a karácsony mindenkinek ajándékot készítek(mézeskalács házat), soha nem sütöttem de mióta itthon vagyok nagyon rákattantam, és szinte mindig sütök valamit! Nagyon jó elfoglaltság ez is, és nem bonyolult, nem kell tőle megijedni! Ha meg nem kell állandóan feküdnöd, akkor sétálj, mozdulj ki! Nézelődj üzletekben, találkozz barátokkal! Én be szoktam menni a volt munkahelyemre, és beszélgetek kolléganőkkel, persze ha ráérnek!:-)

Rengeteg ötletem van még, de már így is sokat írtam!:-)

Ha gondolod írhatsz nekem is emailt, én is szívesen beszélgetek veled!:-)

2009. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!