Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamik! Akik mar...

28 hetes kismamik! Akik mar keszulodtok, vasaroltok! Mibol kb mennyit keszitetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ruhara, pelusra, cumira, stb... Aprankent veszem meg a dolgokat. Nem tudom igy nyarra mibol mennyit keszitsek???
2014. febr. 24. 14:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! En kulfoldon elek. Itt az orvos nem ir fel kenceket. Persze vannak a gyogyszertarban is. Majd korulnezek. Nalunk ami olyan minosegesebb az a hipp, johnsons, nivea+dmesek. Ruhacskak mar vannak, textilpelus is,kaptunk mar pamperst is, ugyh mar a lenyeg meg van. ami nekem fog kelleni azt mar ossze szedtem.
2014. febr. 25. 13:08
 12/15 anonim ***** válasza:
én is külföldön élek, itt egy éves korig nem ajánlanak semmilyen kozmetikumot, ha a babának meg kipirosodik a feneke kamillát kell a fürdövizbe tenni.. egyébként itt a nivea az egyik legrosszabb minöségnek van beállitva.
2014. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Johnsons és niveát ne vegyél mert könnyen allergizálnak.
2014. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia. Akkor mégiscsak kell valamilyen kozmetikum, de igy márkát nem tudok mondani talán ha mindenből megprobálod a leg hipoallergénebbet vagy illatanyag menteset. Szoval fog kelleni fürdető, popsikrém, popsitorlő (itt piros kicsattogásra a sudocream-et mondják de azt csak ha kicsattogott már. ), hintőpor alkohol a köldökére, babaolaj a hajlatokra,ill koszmo ellen. Ja meg szájpenész ellen majd valami. Neked meg gátsebre meg esetleg melbimbora krém. Gátsebre a sima bepanten is jo bimbire meg körömvirág. asszem ennyi.

Nem tudom hogy mi vagyunk e lemaradva vagy csak a gyogyszeriparra utalva de anyukám is anno kamillafürdőztetett minket.

2014. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A nivia nekem nem is szimpatikus. Hippen gondolkozom. Nem olcso, de nagyon jo. Sogornom is azt hasznalta a nagyobbik fianal es soha semmi gond nem volt. A mai napig gyonyoru a bore. Sudocreamet mar sikerult vennem. De meg majd belesek a patikaba. Ott milyenek vannak. Baratnom popsira halolajas kenocsot hasznal, gyogyszertarit. Nagyon dicseri.
2014. febr. 25. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!