Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak még olyan kismamák...

Vannak még olyan kismamák akik nem adatták be a vakcinát? Csak az írjon akit érdekel!

Figyelt kérdés
Én szentül megvoltam gyözzödve arról hogy nem kell de már mindenki azt mondja mégis.Kérlek írjátok mellé hogy honnan írtok.
2009. dec. 11. 14:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Pest megye. Itt már oldják fel a tilalmat a kórházban és az oltóállomásokon sincs senki. A kórházban sincsenek újabb megbetegedések. Az itteni orvos szerint a rokonlátogatások lehetnek még veszélyesek, de aki azt megússza az kop-kop-kop.
2009. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Én nem adattam be, mert még csak a 6. hétben vagyok. Az orvosom csak a 12. hét után ajánlja. (Budapest)

2009. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál de te akkor beadattad.Régebben az orvosom is ellene volt most meg oltssak mert januárban fog tetőzni.Nem tudom kinek lehet itt már hinni.
2009. dec. 11. 14:16
 4/47 A kérdező kommentje:
Igen azt énis hallottam hogy 12 hét után.gratulálok és vigyázz magadra.
2009. dec. 11. 14:17
 5/47 anonim ***** válasza:
85%
Szia, szintén Pest megye. Én 31 hetes vagyok. Tegnap voltam dokinál, aki nem foglalt állást az ügyben. Őszintén megmondta, hogy nem tud véleményt alkotni, majd kb. fél év múlva már okosabbak lesznek. Azt mondta, hogy sokan (dokik) azon a véleményen vannak, hogy inkább babát veszítsenek, mint anyát (az oltással). Persze ez azért nem egészen így van...szerintem. Én sem tudom, hogy mitévő legyek. Lehet, hogy beadatom, remélem ebben a terhességi időszakban már nem tud ártani a babának az oltóanyag. Ha nem várnék babát biztosan beoltatnám magam, de így....hááát nem is tudom. Talán.
2009. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%

Nem adattam be, ahogy a családban senki sem.

B-A-Z megye.

2009. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%
Miskolcról vagyok...........én sem oltattam. 24 hetes km
2009. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodom rajta hogy miert most van ez a felhajtás.mindenki más mond. a gyerekem a legfontosabbb a számomra mint mindenkinek és nyugalomra lenne szükségünk.
2009. dec. 11. 14:24
 9/47 anonim ***** válasza:
77%
1. vagyok. Nem adattam be és nem is fogom! 17m
2009. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%
24 hkm, Bp, nem oltok.
2009. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!