Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak még olyan kismamák...

Vannak még olyan kismamák akik nem adatták be a vakcinát? Csak az írjon akit érdekel!

Figyelt kérdés
Én szentül megvoltam gyözzödve arról hogy nem kell de már mindenki azt mondja mégis.Kérlek írjátok mellé hogy honnan írtok.
2009. dec. 11. 14:03
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
81%
17 hetes vagyok Debreceni,én sem adattam be,pont tegnap kérdezte az orvosom,és alá is iratta hogy nem kérem az oltást.Én bizom abban hogy kicsit fel van fújva a dolog,a média se mondja már annyit,és reméljük jön a tél a jövő héten ami,megöli a virust.
2009. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én Pesten élek, és én sem adattam be magamnak a vakcinát. Az a baj, hogy nem született még gyermek, akinek az anyja megkapta volna, így nem lehet előre tudni a későbbi hatásait, nekem ez a véleményem, és ezért nem oltatom magam. Sok C vitamin, és kerülöm a zsúfolt helyeket, ha mégis menni kell valahova, akkor maszk a legjobb módszer
2009. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
79%
Nem adattam be, 35 hetes vagyok, vajdasági. Ez az egész csak médiacirkusz, meg hatalmas nyereség egyes cégeknek.
2009. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
77%

Én sem adattam be,nem is fogom.Az Isten teremtett nekünk egy úgy nevezett Immun rendszert :D én ebben bízom :)


Fejér m.

2009. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
énis abban bizok hogy ez az egész csak fel van fújva de valamiert mégis annyira féltem a gyerekem életét.
2009. dec. 11. 14:59
 16/47 anonim ***** válasza:
76%

Kulfoldon elek de azert remelem nem gond, hogy en is irok. En sem adattam be pedig az irodaban ahol dolgozom mar 4-en elkaptak az elmult 4 honpban es most van otthon az 5-dik kolegam egy hete. Persze ok nem kismamak. En nem panikolok, ha mellettem dolgozott mar 5 h1n1 influenzas es nem kaptam el akkor szerintem eleg keves ra az esely.

30 hetes kismama

2009. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
67%
szia!16 hetes vok,nem oltok!!!Jön a fagy,holnaptól,(REMÉLJÜK)aztán hátha elpusztul ez a köcsög baci...!!!ímátkozzunk....
2009. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
81%

Bp-i, 20 hetes vagyok, és nem adattam még be. Kezdem kellemetlenül érzezni magam, mert a háziorvosom, a nőgyógyászom és az anyai barátnőm, aki immunológus és egy ismert genetikus neje , mind "utasítottak", hogy azonnal, és biztosítottak, hogy nincs probléma, mert nem élő vírust fecskendeznek be...

Ajánlom mindnyájatoknak a sós vízes száj és orr(sós vízbe mártott fültisztító pálcikával csinálom) öblítést, minden este, és forró italt, amikor valahonnan hazaérkeztek. Ezenkívül van a kasvirág tea, vírus ölő és lehet terheseknek is, fokhagyma(de én ezt nem birom), sok gyümölcs, ami a babaának is jó.

Van nagyon jó bió fertőtlenítő(ezt még nem szereztem be én se), amit csak úgy bárhol kézre lehet csepegtetni.

Nagyon fontos, hogy kihasználjuk a napfényt --amikor van, a friss levegőt, a sétát...

Ezeket próbálgatom.

2009. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
61%
Elözö vtam,Dunakesziiről írtam!!
2009. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
73%
34+6 hetes vagyok.Pest megye. Én sem adattam be nem is fogom és a 20 hónapos lányomnak sem. Mi ritkán megyünk tömegbe, ha megyünk akkor is csak autóval utazunk elinézzük ammi kell és irány haza. Vásárolni is csak a helyi boltba megyünk és rögtön kézfertőtlenítés utána mindig. Sima influenzás sem voltam már vagy 20 éve pedig előtte egy kórházban dolgoztam.
2009. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!