Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepke himlo? Nyugtasson meg...

Lepke himlo? Nyugtasson meg valaki.

Figyelt kérdés
Teljesen kikeszultem:( A terhesseg 24.heten vagyok.Most jottunk haza M.o-rol.Baratnomeknel voltam a kislanyommal egyutt,en 1.5napot,a lanyom fel napot toltott ott.Ez a 23.heten volt.Tegnap hivott baratnom,hogy a kisfian kijott a lepke himlo:((( Tehat amikor ott voltunk szombaton,meg vasarnap mar/meg fertozott.Csutortokon jott ki d.e a fian.Nem tudom atestem-e rajta vajon,es azt olvastam veszelyes lehet a babara,de alapjaban veve egy jelentektelen himlo ha nem terheseg alatt kapja el valaki:((((((((((((((((((
2014. ápr. 11. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt igen veszélyes,van itt a fórumon egy anyuka akinek kslánya elkapta,és a pocakban lévő baba akkor 20 hetes körül lehetett.Sajnos nem született meg... :(
2014. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérvétellel ki lehet mutatni, hogy átestél e már rajta. Az a baj ezzel a betegséggel, hogy gyerekekben is 1 vagy 2 hétig lappang és az alatt is fertőzhet, viszont mikor tüneteket okoz, úgy tudom akkor már nem fertőz. Orvosod keresd fel, mit javasol. Egy anyuka ismerősöm is e miatt aggódik, ő vérvételre ment, hogy kiderüljön átesett e már rajta. De mindenképp orvosoddal beszélj előtte.
2014. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze nem minden esetben kapja el a magzat, neten sokat írnak róla. De tényleg orvoshoz menj el szerintem, mit javasol. Legalábbis én háziorvost biztos felkeresném ezzel.
2014. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!