Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy bírjátok ezt a...

Kismamák, hogy bírjátok ezt a frontot?

Figyelt kérdés
Nekem mióta itt van körülöttünk, erősödtek a görcseim.
2014. máj. 14. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi hatással nincs rám pedig így 4 nappal a kiírt dátum előtt jó lett volna ha beindítja a dolgokat :) Neked viszont kitartást! Mikorra várod a babád?
2014. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó lett volna neked, de kitartó a babád. :)

Én majd csak őszre. :) Annyira kínlódom, hogy szerintem dolgozni sem megyek ma be. Hétfőn voltam orvosnál, azt mondta minden rendben. Hát remélem. :)

2014. máj. 14. 08:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így megvisel :( Még jó sok van pedig hátra sok fronttal, én szerencsére sosem voltam frontérzékeny ami tök jó :)

Az előző babáim ősszel születtek, kitartást a nyárhoz! :)

2014. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked meg könnyű szülést! :)
2014. máj. 14. 08:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Eléggé frontérzékeny vagyok, de úgy tűnik, a gyerek nem.

Mára vagyok kiírva, de álmosságon és enyhe fejfájáson kívül az égvilágon semmi.

2014. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sajna nagyon rosszul. Este már beparáztam úgy fájt a derekam,hasam. Most is fáj de enyhült. Egész éjszaka alig aludtam, forgóm is úgy fájt, hogy mozogni nehéz volt, + mindig pisilni kellett.Kedvem is rossz,lusta is vagyok... Remélem hamar elvonul ez a front, mert elvileg a lányom is ezért született korábban. 32 hetes vagyok most, szóval még nagyon nem kéne.
2014. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jajj...kimondhatatlanul rosszul bírom..!

Alig bírok aludni,nyomott vagyok,görcsölök...a baba pedig éjjel pörög forog,ami nem jellemző rá..,mert mindig elbújik ha ilyen az idő..!

2014. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jaj szegényke! Kitartás!

Én elaludtam este, csak felébredtem a görcsökre, és nekem szombat óta tart. Mondjuk ez az éjszaka volt eddig a legnehezebb.

2014. máj. 14. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Kopp-kopp,egyenlőre minden oké.Terhesség előtt sem voltam frontérzékeny,ez most sem változott.38 hetes vagyok,nagy a tumultus a klinikán,úgyhogy most nem lenne jó szülni...

Inkább jövő hét végén :-) ha választhatnék :-)

2014. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Èn még csak 11 hetes vagyok, de kb 3 napja a megszokottnál jobban görcsölök meg a derekam leakar szakadni már most :/
2014. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!