Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, volt kismamik, ti...

Kismamik, volt kismamik, ti isztok colát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egészséges. Amúgy soha nem voltam egy nagy cola ivó. Nem is ittam a terhesség alatt eddig. De így az utolsó hetekben egyszerűen annyira kívánom, hogy lecsúszik 1-2 pohárral. Álljak le vagy belefér? Káros lehet a babára?

2014. máj. 19. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor én bevállalom. Imádom a kólát, mindig is imádtam. :) Terhességem első felében meg bírtam állni és nem ittam, a végén, mikor állandóan fájt a gyomrom, kb. 2 naponta megittam egy 0,33-as dobozzal. Most, hogy megszületett és szoptatom, megint nem merek inni, a szénsav miatt, de nem tudom, mikor fogok újra elcsábulni… :))
2014. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

En sem voltam/vagyok nagy colas de a terhessegem elejen olni tudtam volna a colaert.ittam is.ez csak par hetig tartott szerencsere.

3hos baba anyukaja:-)

2014. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben ittam kólát, nyilván nem vedeltem, csak néha néha jól esett. Így a terhességem alatt sem hanyagoltam.


34 hkm

2014. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhességem kezdete óta oda vagyok érte.most vagyok 34.hetes és most is szoktam inni hetente többször.de volt hogy többet is.most azért vissza vettem belőle mert amúgy is ég a gyomrom,attól meg még jobban ég :-)
2014. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!