Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 terhességi héten a 3....

23 terhességi héten a 3. agykamra tágulatát fedezték fel,7.3 mm. Bal oldali vese pyelon tágulat 6mm. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Főleg az agykamra tágulat nyugtalanít nagyon! Nem küldtek sehova, nyomon követés javasoltak. Sokat fájdogál a hasam már az elejétől, de főleg a 14. hét óta. Akkor volt egy kis vérzés is.
2009. dec. 30. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én kisfiamnak a 14.héten találtak oldalkamrai tágulatot mindkét oldalon.(7mm),hiperechogen izom volt a szívében.Nagyon ideges voltam emiatt,tudom mit érzel.Engem is ijesztgetett a nő az uh-n (4D uh-ra mentem),hogy tágulhat,és hogy kontrollra kell mennem.A 18.heti genetikain a genetikus már nem látott semmit azokból,amit a nő mondott,hanem ő kisebb fokú vesemedence tágulatot látott a jobb oldalon (5,1mm).A héten voltam megint 4D uh-n,és már nem volt tágulat.

Szóval nyugodj meg,minden oké lesz,elmúlnak a tágulatok,a köv. uh-n már nem lesz ott semmi!

B.U.É.K. mindenkinek!

2009. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!