Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy nem szabadna de...

Tudom, hogy nem szabadna de akaratom ellenére sem sikerült letenni a cigit.27 hetes vagyok. Valamennyire jóvátehetem a rengeteg gyümölcs bevitellel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 10:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom olvasod-e még. Én a terhességemet végig cigiztem, ennek már 12 éve, akkor 20 éves voltam. /ezt csak azért írom, hogy tud, hogy áttudom érezni, nem kívülállóként beszélek, okoskodok/ A kislányomnak az égadta világon semmi baja nem lett. 59cm volt 3600gramm 9/10 apgar 12 hónapig szoptattam. Bár a bölcsibe minden szir szart összeszedtünk, de az óviba már egyáltalán nem volt beteges, alig hiányzott. DE!!! Én így 12 évvel érettebben mamár biztos nem cigiznék. Most pont egy leszokás kellős közepén vagyok, de egyrészt ez is erőt ad, hogy, ha egyszer mégegy gyermeket vállalok ezzel már nem kell megküzdenem. A titok szerintem az, amit 06-18 13:24 is írt. Nem szabad sajnálnod magad,hogy ezentúl neked milyen szörnyű lesz.Próbáld a jó oldalát nézni, hogy milyen szerencsés vagy, leraktad és többé nem kínzod magad. Amíg nem így állsz hozzá nem fog sikerülni, csak szenvedni fogsz.És egyre könnyebb az biztos.

2014. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ja és, ha adsz egy e-mail címet elküldöm a korábban említett könyvet. Tuti segít!
2014. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!