Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy nem szabadna de...

Tudom, hogy nem szabadna de akaratom ellenére sem sikerült letenni a cigit.27 hetes vagyok. Valamennyire jóvátehetem a rengeteg gyümölcs bevitellel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 10:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, de te kifogásokat keresel magadnak és nem küzdesz. Rengeteg gondod van? Nekem is volt hidd el. Volt olyan időszakom a várandósság alatt, hogy bőgtem minden nap, olyan drámák zajlottak nálunk, de akkor sem gyújtottam volna rá...
2014. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Felelőtlen vagyok valóban!

Most már csak azt mondjátok meg,hogy vajon ha ebben a szent pillanatban kidobom és nagy levegőt veszek akkor lehet még egészséges?A méhlepényemnek annyi lehet?Ma megyek ultrahangra is,hát rettegek tőle,hogy bajt mondanak.

2014. jún. 18. 11:28
 23/32 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Mint, ahogy az is lehet, hogy sajnos nem. De ha ma nem dobod ki, akkor az az első lehet egyre kisebb valószínűséget kap és a második lehet pedig egyre nagyobbat. Érted? Ha ma jutottál el idáig, akkor ma, de ki kell dobnod a kukában és hinni benne, hogy mostantól minden rendben lesz!!!
2014. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
49%

16os valaszolo vagyok


Nem akarlak bantani de nem most kellene felni, rettegni :(


Az egyik ismerosom meselte nekem hogy volt uh es a doki megkerdezte dohanyzik e mert ugyan is a mehlepenybe fekete foltot latott. Nah o is egybol le tette pedig mondjuk nem volt nagy dohanyos!

2014. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
11%

Gondolok, amit gondolok a terhesség alatti dohányzásról... Több dohányzó anyukát is ismerek, a gyerekek között vegyesen van nyugis kisangyal; nehéz természetű, sírós; lassan fejlődő asztmás...


C-vitamint szedhetnél többet, úgy 2000 mg-ot naponta.

2014. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Szerintetek rákérdeznek ma az ultrahangon? :(
2014. jún. 18. 11:45
 27/32 anonim ***** válasza:

De ne attól félj, hogy rákérdeznek-e, hanem attól, hogy baja lesz a gyerekednek!!!


Ha ma leteszed, még van rá esélye a szegény kis picidnek, hogy ESETLEG regenerálódjon, bár nem vagyok szakértő, viszont tesóm 25 év kemény cigizés után szokott le egyből, eldobta és annyi, onnantól kezdve nem gyújtott rá soha többet! Mikor tüdőszűrésen volt rá 1 évre, nem látszott semmi a tüdején, pedig elmondta a dokinak, hogy 25 évig szívta, de teljesen tiszta lett a tüdeje!


Szóval igenis megéri letenni a cigit!!!

Ha ideges vagy, inkább menj kocogni, csináld a kismamatornát, az milliószor jobb stressz levezető, mint az a rohadt cigi!

2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%

Ne keress kifogásokat, ne fogd rá a családi vagy egyéb helyzetedre.

Tedd le a cigit most azonnal.

Ezzel nem biztos, hogy 27 hét elszívott cigarettáit jóvá teheted, de igenis SOKAT tehetsz a még meg sem született gyermekedért, hogy egészségesebb legyen- legalább ezt a kicsike esélyt megérdemli.


Szerintem az anyaság azt is jelenti, hogy igenis képesek vagyunk a saját vágyainkról is lemondani a gyermek érdekében, ha azzal neki rosszat teszünk.

Ez lenne a MINIMUM részedről.


Jó, ha gyümölcsöt eszel, figyelsz a táplálkozásra, de a dohányzás egy másik történet- nem tudod semlegesíteni, csak a lelkiismereted vezeted tévútra.


Nekem is nagyon negatív a véleményem az olyan felelőtlen, igénytelen és végletekig önző "anyákról", akik végigdohányozzák a terhességüket, szoptatást stb.- ezért én nem ostorozlak, csak arra kérlek, hogy TEDD le.


Egyébként pedig szerintem pozitívum, hogy magad is kezdesz rádöbbenni, hogy NAGYON ROSSZAT teszel vele a picinek- ez a felismerés vigyen arra az útra, hogy most azonnal abbahagyod. Kérlek.

2014. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
54%

Olvaslak és úgy gondolom,hogy nem jól állsz a dohányzáshoz.

Úgy éled meg a leszokást,mintha valami jóról KELLene lemondanod és nem úgy mintha egy ROSSZról.

Agyban kellene ezt lerendezned,mert a cigivel többet ártasz a babádnak mint a stresszel amivel esetleg a leszokás jár.

Javaslom az Allen Carr könyveket,olvasd el őket és hidd el nem fog hiányozni a cigi.

Én 25év után (napi másfél dobozzal) elvonási tünetek nélkül tettem le,mert megértettem,hogy mi kell ahhoz,hogy ne cigizzek.

2014. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Minden akarat kérdése. Aki mást állít, az hazudik. Te pedig akarat gyenge senki vagy.
2014. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!