Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy nem szabadna de...

Tudom, hogy nem szabadna de akaratom ellenére sem sikerült letenni a cigit.27 hetes vagyok. Valamennyire jóvátehetem a rengeteg gyümölcs bevitellel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 10:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
49%

https://www.youtube.com/watch?v=SPBQII5c9fw


Ezt nézd meg, utána gondolkozz még el egy picit.

Ha fizetnének, vagy könyörögnének, akkor se gyújtanék rá!


6 hkm

2014. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez brutál! Az eszem megáll az ilyen nőkön/anyákon!
2014. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igyekszem.Szerintetek lehet még egészséges a kisbabám ha elhagyom ezt a nyomorult cigit?Nagyon sokat ártottam??
2014. jún. 18. 10:37
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőm anyja is dohányzott terhesen. A barátnőm teljesen egészséges, "csak" asztmás lett és egész életében viselte ennek következményeit. Illetve a terhességénél voltak emiatt kisebb komplikációk azt hiszem.


De például a minap láttam anyukát kocsiban (!) dohányozni hátul pedig ott a kisgyerek. Tudjátok mennyire tömény egy kocsiban a cigifüst?! A gyerek meg egy az egyben szívja hátul és ahogy láttam, egyáltalán nem zavarta, bár mit is tudna tenni szegény, hisz ezt szokta meg.


Szóval tök mindegy, ha ennyi akaraterőd sincs, akkor úgyis fogsz majd a gyerek mellett is cigizni és a gyereked így fog felnőni, ez lesz neki a normális. Idővel ő is dohányozni fog nyilván, mert ezt látta otthon.


Majd csak az lesz a vicces, mikor megszületik a gyereked (tudom, most csak a szülésig gondolkodsz de igazából még csak utána kezdődnek az igazi problémák) és majd jössz a sterilizálós, bio ételes, hozzátáplálós kérdésekkel....

2014. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%
Igen, elég sokat ártottál. Ami nem akkor fog látszódni amikor megszületik, hanem a későbbiekben, amikor nem fog mennyi annyira az iskola, tanulási és viselkedési problémák lesznek, gyenge lesz az immunrendszere és a többi...
2014. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
58%

Sya!

8 hetes terhes vagyok!


Elejen en is cigiztem!


6 napja nem dohanyzom!

Tudod miert nem?


Sokat olvasgattam arrol hogy milyen lesz a baba aki 9 honapon keresztul cigizik es meg meseltek egy ket dolgot az ismeroseim. En rendesen megijedtem.


A vege fele mar mikor bele szippantottam rendesen hanyingerem volt tole!


Engem nem erdekel hogy hany cigit hany dobozzal mas no de az en gyerekem nem lesz beteg!! Noh igy kezdtem mikor letettem a cigit.


Amikor magamba mondom de jo lenne egy slukk ilyenkor ezek juttnak eszembe:

Jujjj babam van

Beteg lesz

Parom csalodni fog bennem

EROS VAGYOK ES EN EZT AKAROM VEGIG CSINALNI

nem stresszelek hogy nincs cigi nah akkor gyorsan kössük le magunkat

Pl: virag locsolas, mese-film nezes, recept iras, sutemeny sutes stb...


Nagyim jol megmondta es igaza van!!! : le lehet tenni csak AKARNI KELL!!!


Munkatarsamnak is igaza volt!:

Ha a fejedbe rogzited hogy nem akarsz cigizni siman menni fog!!!


En nagy cigis voltam.


Jah es valahol a babam is segit hogy ne gyujtsak ra mert hanyingerem van tole de mar a szagatol is meg sok mastol is!!!


Szoval kerdezo ne legy onzo gondolj a babadra es ne arra hogy mas is vegig cigizet es egeszseges babaja van mert szerencseje volt ( masok ezt mondjak) Mert par ev mulva lehet beteg a gyerek.

Legy eros es AKARNI KELL!!!

2014. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
49%

16 valaszolo vagyok!! Az egyik ismerosom jol lecseszett valamelyik heten hogy ragyujtottam ugy hogy terhes vagyok. Szegyeltem magam es igaza volt!!

Jah anyum cigizet es sajnos asztma,allergia, pici koromtol hallasserult vagyok.

2014. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%

Közvetlen családban egy ismerősöm stikában cigizett amikor babát várt, még a férje sem tudta. Nem sokat szívott. Egészségesen született a babája. "Csak" 6 hónaposan már be-be fulladt és azóta is nagyon durván be tud fulladni, állandóan felső légúti betegségei vannak és már 10 éves is elmúlt. Amúgy egy nagyon okos, szép gyerek, de nagyon sajnálom, hogy ilyen sokat beteg és még jobban, amikor hallom köhögni vagy hörögni.

Mindenhol le van írva, hogy ezeknél a nőknél nagyobb százalékban születnek olyan gyerekek, aki később felső légúti betegségekre és asztmára hajlamosabbak lesznek.

Aki azt mondja, hogy cigizett és egészséges lett a babája, az tegye össze a két kezét és imádkozzon, hogy az is maradjon és később se jelentkezzenek ezek a betegségek. Bár szerintem sokan bele sem gondolnak, hogy ez van a háttérben.

6 szál egyébként rengeteg egyébként egy nap, még egy is sok ilyen helyzetben. De 6? És sajna a gyümölccsel nem kompenzálsz semmit, mert a babádhoz ugyanaz az "oxigén" jut el, amit te beszívsz. Ha ráeszed az almát, attól még a nikotin ott kering a kis szervezetében. :(

2014. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Én is undorodom magamtól,hogy ilyen önző vagyok.Nekem sajnos nagyon sok gond van itthon.Nem erre akarom fogni de bekattanék ha nem tudnék rágyujtani.Tiszta ideg vagyok :( Azt olvastam ez is árt! Kűzdök minden nap,hogy elhaggyam.
2014. jún. 18. 11:21
 20/32 anonim ***** válasza:
Jah: És éjjelente sokszor ülnek kint vele a friss levegőn, mert nem kap levegőt, fuldoklik...
2014. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!