Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy elvetéltem?

Lehet hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés

szerdán voltam dokinál először,de nem talált életjelet az embriónál.Azt mondta nyugodjak meg,1 hét múlva menjek ismét ultrahangra,és akkorra már lenni kell.Félek,hogy nem lesz akkor sem,mert az első két terhességemnél is 6 hetesen mentem vizsgálatra,náluk akkor minden rendben volt,volt szívhang,életjel...Mit jelentenek a rövidítések?OC.:175/2014

Kolp.:cervicalisatio

Egyébként megvannak a terhességi panaszok,hányinger,fejfájás,fáradékonyság,mellfeszülés.Ti mire gondolnátok?


2014. jún. 20. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért vetéltél volna el?Egyszerűen csak túl korán mentél az orvoshoz.Nyugodj meg!Én szombaton teszteltem pozit,a nemvárt napján és csak jövőhét után megyek orvoshoz.
2014. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy naptár szerint hány hetes vagy.

Az OC.:175/2014 valami iktatási vagy orvosi lap szám, a cervicalistatio pedig méhszájsebet jelent. Bár legjobb lenne, ha ezekről az orvost kérdeznéd meg a jövő héten.

Nem baj ha még nem látott semmit a doki, ha később fogant a baba.

2014. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen lemaradt,az utolsó mensesem 05.03-án volt,tehát 6 hetesnek számolt a doki,május 30-án kellett volna megjönnie,és én június 18-án voltam dokinál.Nem rögtön mentem én sem.Igen,megkérdezem tőle is,csak annyira arra figyeltem,amit mond,hogy el sem olvastam a papírt,csak hazafelé a kocsiban.
2014. jún. 20. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes volt,amikor már rendesen láttuk,és láttuk a szívét is dobogni. 6 hetesen petezsák látszott és abban egy pici valami,ami az embrió volt. De az én dokimnak nem valami szuper felbontású uh-ja volt,sztem ettől is függ.
2014. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont annyi idős vagyok mint Te:) én is parázok kicsit mert még nem voltam vizsgálton. Jövő hét keddre van időpontom akkor lesz a baba 7 h 4 napos:)... Direkt vártam ennyit, mert a szívhang ilyenkor már jól hallható szóval nem lesz félreértés (remélhetőleg).:)

De ne aggódj az nem tesz jót a babának. Kitartást!:)

2014. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kolposzkóppal méhszájsebet látott, semmit nem jelent ez a babára nézve. Az oc. szám az iktatási szám, ebből a világon semmi nem utal az embrióra.
2014. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!