Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg legyszi hogy...

Nyugtassatok meg legyszi hogy velem marad a babam es minden rendben odabent!?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



5+1 hetes vagyok elvileg, dokinal majd csak 8.het utan szabad mebni, addig nem foglalkoznak velem ill. senkivel (kulfoldon elek).

Negyedik heten vegig gorcsolgettem, nem erosen de le kellett fekudnom h elmuljon. Tegnap toltottem az 5hetet es delutan munka utan lefekudtem aludni. Mikor felkeltem par percig eleg erosen fajt az aljasam. Oszinten szolva nem tudom h mi, lehet csak a szelek voltak mert egesz nap nagyon fel voltam puffadva. De nagyon megijedtem.

Tudom h nem szabad piszkalni de nagyon ultra-tiszta kezzel megneztem a mehszajamat es elegge lent volt, puga es nyitva!!:-( ez meg jobban megijesztett, meg az hogy raadasul a melleim erzekenysege is elmult szinte teljesen... ;-(

Ma csinalram egy tesztet reggeli elsobol. A kepeken a felso teszt vasarnap delutani, az also ma reggeli. Szerintetek halvanyabb a mai??

Nem akarom elvesziteni a babankat ;-(((



#görcsölés #mellfeszules megszunt #teszt halvanyodott
2014. jún. 24. 09:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
*idegeskedem
2014. jún. 24. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!