Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy reagáltatok volna a...

Ti hogy reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél már le írtam a sztorit,kiváncsi vagyok,hogy nektek mi a véleményetek erről??


Ma korán reggel jöttem ki a boltból.

A bolttal szemben van egy kis pékség,ahonnan kijött egy kismama.

Nagyon nagy hasa volt.....

Az egyik kezében egy zacsiban kakaóscsiga volr,erre elkezdett matatni a táskájában,elővett egy doboz kél multifiltert és egy üveg kék bombát..

Rágyújtott... Pedig kb. Fél percre van az orvosi rendelő is,bármikor megláthatta volna a védőnő! De ő csak itta a bombát és pöfékelt a lépcső előtt ülve..

Annyira égő volt a dolog,mert annyira sokkoltak a látottak,hogy bámult a kiscsajt,aki meg is kérdezte,hogy mi a különös ebben,miért bámulom annyira..Nagyon elszégyeltem magam,de nem mindennapi látvány volt az biztos!!

Pedig nem néztem volna ki belőle,olyan ki cukin kismamasan volt felöltözve,műköröm,szép haj stb.

Szerintetek is visszataszító ha egy kismama ezt csinálja??


2014. jún. 27. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A tökéletlenség mintapéldája. Anya nem attól lesz valaki, hogy képes kihordani egy gyereket. Sehogy nem reagáltam volna. Mindenki úgy szúrja el a saját gyereke életét, ahogy akarja. Sajnos minden joga meg van hozzá. És elhiheted, ő pont letojta volna, ha látja a védőnő. Igénytelen egy nő lehet, műköröm ide vagy oda.
2014. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, undorító és visszataszító, de az ő, meg a gyereke egészsége, nem a tiéd.

Én ha ilyet látok, nem bámulom meg, nem szólom le, csak magamban gondolok olyat, hogy lehet jobb is, ha nem adnám a tudtára.:)

Én is dohányoztam terhesség előtt, de mivel tervezett gyerkőc volt a fiunk, így le is raktam, gond nélkül. Valaki meg tud tenni ennyit a gyerekéért, valaki meg nem.

2014. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
hát erre nem lehet mit mondani. amikor a két hónapja bekerültünk a kórházba a kisfiammal (semmi komoly, szerencsére), ott rendszeresen egy 3. trimeszteres kórházi osztályra fektetett kismamával utaztunk a liftben a férjemmel. én elbúcsúztam tőle a páromtól a bejáratnál, ő meg rágyújtott a bejáratnál... erre nem lehet mit mondani és tényleg sokkoló.
2014. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Bár nem értek egyet azzal amit csinált, de nem bámultam volna rá, mint borjú az újkapura, mert nem az én dolgom.
2014. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy kislányom és soha nem tettem volna ki ilyen egészségtelen dolognak,mint a cigi meg az energiaital.

Dohányosok közelébe sem mentem.


Csak azt nem értem,hogy az ilyen nőknek tényleg nincs semmi szégyenérzetük?

Miért kell reklámoznia neki,hogy cigizik?


A másik kedvencem pedig a szolizós kismamák..

Én is hetente egyszer járok szoliba és ismerek egy pár hölgyet akik a terhesség alatt csokiszoliba jártak a kilenc hónap alatt hetente többször is..

2014. jún. 27. 14:41
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek veled. Az én fiam tavaly kezdte az ovit. Láttam, hogy egyik csoporttársa anyukája is terhes, én is az voltam. Az anyuka már volt kb. 7 hónapos én még csak 4-5 körül lehettem. Egyik nap megyek a fimért munka után az oviba. Az, az anyuka is azzal a busszal ment, amelyikkel én. Mikor leszálltunk, beszélgetni akartam vele, mire nagy gyorsan elővett egy cigit és gyorsba elszívta, míg az ovihoz ért. Mivel előttem ment, az egész füst rám jött. Én nem bírtam ki, megjegyeztem visszafogottan, milyen büdös a cigi. Anyukának nem tetszett, valamit visszaszólt, mire én azt reagáltam, hogy engem nem érdekel mivel károsítja a gyerekét, de az enyémet ne károsítsa, akkora füstfelhő lett, szívtam én is az egészet, valami olcsó, büdös cigaretta volt.
2014. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Igaza van - mármint, hogy rád szól, mert semmi közöd hozzá, azt tesz magukkal, amit akar - a védőnő pedig tudja, hogy dohányzik, biztos próbált is hatni rá, de nem tudott.

Nekem is volt gondozottam, aki dohányzott, sokszor beszéltem vele erről; annyit sikerült elérnem, hogy napi 1 doboz helyett csak három szálat szívott, és már ennek is örültem. A semminél több :)


Amúgy rápillantok, fejet csóválok és ennyi, de nem bámulom meg, mert irtó bnkóság (SENKIT nem bámulok meg).

2014. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon ráérhetsz, hogy másokkal foglalkozol. Még ha igazad is van, akkor sincs semmi közöd hozzá.
2014. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nővérem nővérke a gyermekágyas osztályon és a kismamán is és szokott mesélni az ilyen okos nőkről!

Elszomorító,amikor azt hallom,hogy vitte volna be szoptatni az újszülöttet az anyukához,de az éppen nem volt a helyén,mert lent dohányzott.

Úgy kellett megkeresni és szólni neki,hogy legyen olyan kedves szoptassa már meg a gyerekét,mert őrjőng szegény.

És még neki állt feljebb,hogy mit képzel a nővérem, ő 2 napja nem gyújtott rá,mert császáros volt,elakar szívni pár szál cigit nyugodtan...

Az nem baj,hogy a gyereke ordít az éhségtől..

Nagyon ertelmes nő lehetett.

2014. jún. 27. 15:06
 10/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom te is nagyon ráérsz,hiszen itt vagy és megválaszoltad a kérdést.

Ha nem akarsz ne szólj hozzá!

2014. jún. 27. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!