Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinél heteket tölt...

Mindenkinél heteket tölt vmelyik nagyszülő szülés után?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nálam töltöttek, mert annyira le voltam gyengülve, hogy két hétig azt se tudtam, merre vagyok arccal.
2014. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
én megkértem anyukámat hogy jöjjön, és utána anyós fogja váltani. szerintem jó a segítség, ha nem is a gyerek közül, de segít a kertben, főzni, bevásárolni. Aztán lehet hogy majd az agyamra megy :)
2014. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem. Én is le voltam gyengülve, a császár után lett egy fertőzésem, a férjem itthon kötögetett be infúziókat, hogy ne kelljen visszamennem a kórházba, 39-39.5 fokos lázam volt, nagyik riasztható távolságban voltak/vannak, de megoldottuk hárman. Én nagyon vágytam azt, hogy az első hét a miénk legyen, még így is ragaszkodtunk ehhez, és jó döntésnek érzem, sokat jelentett az a hét, még akkor is, ha szarul voltam. Hála Istennk tündérek a szüleink, értették ezt a kérésünket.
2014. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én meg is bolondultam volna ha napokat lettek volna itt a nagyszülők, pedig imádom anyósomat, anyukámat, apukámat egyaránt. De szülés után semmi másra nem vágytam, csak hogy édes 3-ban legyünk, még a 1-2 órára érkező látogatókat is legszívesebben kihajítottam volna. Bevásárlást férjem intézte, kaját rendeltünk, vagy anyósom hozott, de aztán ment is. Viszont ez a kaja hozás tényleg nagy segítség, de semmi másban nem tudtak volna segíteni.
2014. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nem mindenkinél. Nálunk anyu jött szerencsére, én örültem minden segítségnek.
2014. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk anyukám jött mindennap, itt volt 1-2 órácskát, hozott enni és rendbetett a lakásban, mindig alig vártam, hogy jöjjön, akár napi 4-5 órát is elviseltem volna belőle, de hát ő is dolgozik még. Ha itt aludt volna valaki annak viszont nem örültem volna.
2014. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk anyukám lesz ott egy hétig,plusz természetesen a férjem egy hétig szabin :)

Bár.. december 27.re vagyok kiírva,úgy hogy sejtésem szerint így is,úgy is szabin lesz mindenki :)

2014. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lesz itt anyós( még szerencse) Párom egy hónapig itthon lesz fizetett szabin így sokat fog segíteni mivel szakács a főzést tuti ő csinálja majd de egyéb házimunka sem áll tőle távol :) Már nagyon várom hogy végre hárman legyünk . Amúgy nálunk egy hétig látogatás "tilalom lesz" Szeretnénk összeszokni pihenni nem kell nekem hogy valaki okoskodjon a hátam mögött és azt lesse mit csinálok :) 35hkm :)
2014. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk anyukám jött mindkét gyerek születése után. Kb egy hétig maradt. Jó volt, nem is konkrétan csak a segítség miatt, hanem hogy nem voltam egyedül, beszélgettünk, ő nosztalgiázott, babázott.


Ha anyósom idejönne, kb el is költöznék gyerekestül. Belőle bőven elég egy fél óra. :)

2014. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem, a parom itthon volt kb masfel hetig, azota tok egyedul vagyok napkozben (o koran reggel megy es este jon), 6 honapja.
2014. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!