Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinél heteket tölt...

Mindenkinél heteket tölt vmelyik nagyszülő szülés után?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 16:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem jönni fog anyukám az első 3-4 hétre, és itt is alszik, 70 kmre laknak. Hétvégén haza fog menni, akkor leszünk hármasban.

Majd meglátjuk hogy bírjuk.

Párom csak utána tud majd szabira jönni.

Én bízom benne hogy a házimunkát megcsinálja majd helyettem és ha kell a picit dajkálja, hogy tudjak pihenni.

2014. júl. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekünk az elsőnél anyum itt aludt egy hétig, ezen kivül anyós, nővérem néha főzött, segítettek ebben abban.

Második lányomnál már nem így volt. Párom sem tudott szabit kivenni, anyum pedig csak napközben nézett be hozzánk, ő is dolgozott, de szerencsére nem voltam olyan állapotban mint elsőnél. Miután hazahoztuk a második babát, már másnap tudtam főzni, mosni takarítani.

2014. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Anyukám tervez jönni kb 2 hétre (nem egy településen lakunk). a párom anyukája már nem él, de a párom nagynénje felajánlotta, hogy ő meg szívesen főz ránk, anyukám csak a baba körül segítsen nekem. Én örülök ennek.
2014. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mivel külföldön lakunk, így sajnos nem tudott kijönni pontosan szülés utánra senki. Anyósom jött ki, mikor már 1 hónapos volt a kislányunk, az első 2 hétben párom volt itthon. Nagyon jó volt, hogy itt volt 3 hétig anyós. Most is kábé így lesz. December 23-ra vagyok kiírva, de remélem már dec. 10.-e körül megszülök. Lányom is 38 hétre született, remélem a 2. is így fogja gondolni:D Most viszont nem számolok rá a szülésre, mint lányommal, karácsonyra kihívom anyósom, és megpróbál majd megint 3 hetet kivenni, karácsonykor alapjáraton kábé 2 hét leállás van nekik.
2014. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Első pillanattól egyedül voltam a babával, nekem ez volt a "normális" és megszokott. Nem érzem, hogy bármiből kimaradtam, mert nem jöttek segíteni. Inkább jó, hogy így volt, mert a picurral sokkal hamarabb "összeszoktunk" :)

Másodikkal sem kívánom senkitől, hogy segítsen, jobban szeretnék egyedül lenni velük. :)

2014. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!