Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinél heteket tölt...

Mindenkinél heteket tölt vmelyik nagyszülő szülés után?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 16:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

:-)...látom nem csak Én "szeretem" anyósomat..! :-)

Anyukám lesz itt velem,de ő sem egész nap...szeretném ha mi hárman lennénk...,mint egy kis család az elejétől..!

2014. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem anyukámék a szomszédban laknak, és nekem valami hihetetlenül megnyugtató az a tudat, hogy ott lesz mindig fél percre tőlem. Mondjuk nekünk nagyon jó a kapcsolatunk, egyáltalán nem zavar minket, ha átjön (minden nap benéz, vagy mi hozzá), akkor is szívesen látom, ha megszületik a pici. Mindketten örülünk, hogy bármikor fordulhatunk majd hozzá, ha nem tudjuk, mit hogyan kell csinálni. Itt aludni nyilván nem fog, hülyeség lenne, mivel úgyis mellettünk él, de biztos sokat lesz itt, mi viszont ennek örülünk.

Anyósomék 10 km-re laknak, tehát elég közel, ő viszont nagyon az a típus, hogy nem akar zavarni, nem akar ránk telepedni, tehát nagyon jófej. Benne majd nagyon kell tudatosítani, hogy nyugodtan jöhet bármikor unokázni, nem zavar senkit, nem teher nekünk. Egyébként tényleg nem zavarna, jó a kapcsolatunk, ő alapból ilyen háttérbe húzódó fajta. A szüleinkkel szemben nincsenek ilyen kikötéseink, hogy mikor jöhetnek és mikor nem, nekem tényleg kifejezetten jó a tudat, hogy anyum minden nap jön majd át.

2014. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom már nem él sajnos, anyukám meg 1x volt itt 20percet megnézni az unokáját és annyi....

Senki se jött segíteni, de megoldunk mindent ketten a párommal.

Apóstól kértünk annyi segítséget, hogy repítsen el autóval a varratszedésre, majd a 6 hetes kontrollra.

2014. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mikor mi haza jöttünk, nem segített se anyukám, se anyósom. Párom is már másnap ment dolgozni pedig császáros voltam.
2014. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
engem csaszaroztak.de nem engedtem hogy allandoan nalunk legyen valamelyik nagyszulo.ejszaka sem.anyam is ugy tervezte hogy 2 hetig ejjel nappal nalunk lesz.de mondtam nem.nekem igy volt jobb.es nem is banom.minden nap jottek lattak a kicsit kb 2orara.boven eleg volt.
2014. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
hát mi nem lakunk közel egymáshoz, tehát nagyon átmászkálni nem tudnának. a férjem itthon lesz velem két hétig az teljesen jó lesz. majd jönnek babalátogatásra 1-1,5hetesen. az anyósom meg is kérdezte hogy akarjuk én meg kereken mondtam ha nem szükséges akkor nem szeretnénk ha ott lenne bárki is. ránézésre nem sértődött meg.
2014. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

semmiképp sem szeretném. Ha nagyon-nagyon, de tényleg, NAGYON muszáj lenne, akkor a nagymamámat kérném meg. Ő segít, ha KÉREM, elmondja a dolgokat, ha KÉRDEZEM, és nekem pont ez kell.

Anyám az a 'mindentjobbantudok' típus, anyóssal meg hiába vagyok jóban, nem vágynék rá.

2014. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Anyukám jött két hétig, minden reggel jött és este ment. Segített a baba körül és a háztartásban is. Nekem nagyon nagy segítség volt!
2014. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Első héten anyukám reggel jött, este ment haza. Főzött, mosott, ha kellett feltakarított. Nem kellett nagy takarítást csinálni, max. heti 1-2x porszívózás, feltörlés, portörlés. Én csak a babával foglalkoztam. nagyon jó volt, hogy itt volt. Megnyugtató volt a számomra, nem voltam egyedül. Férjem dolgozott. 2. héten anyósom jött. Hozott mindég ebédet, takarított ha kellett. Na meg babázott 1-2 órát és ment haza. 3. hét úgy alakult, hogy férjemnek vidéki munkája lett, így kiköltöztünk anyumékhoz egy hétre a bébivel. Szóval 3 hétig szinte csak a babával foglalkozhattam. 2. héten azért már mosogattam, de 3. héten amikor anyumnál voltunk, anyukám nem engedte meg. Nem csinálhattam semmit, nagyon jól esett :-)
2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Isten ments anyamtol!!!! A vihogasat hallgassam meg allandoan leskedjen hogy szoptatok(utalom ha nezik) mindig azt hallgassam h "en 3-at felneveltem..." nekünk is a 2. Ban uton, az elsönél még együtt laktunk, hat katasztrofa volt... Nulla intim szféra, okoskodas... Anno a segitseg az volt hogy kivette a gyerekrt a kezemböl h menjek vasalni... Csaszar utan... Kösz de nem! Megoldom valahogy!
2014. júl. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!