Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tortenik a terhesgondozason?

Mi tortenik a terhesgondozason?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segitsegeteket szeretnem kerni!

Mar voltam ultrahangon es vedononel is. O adta a vervetel beutalokat. Mar azon is tul vagyok!

De az sztk-ban van a labor mellett terhesgondozo, oda kell mennem legkozelebb, a nogyogyasz dokihoz. Az ultrahangra egy masik epuletbe kellesz mannem, oda majd a terhesgondozoba a nogyogyasz ad beutalot.

Az lenne a kerdesem, hogy a terhesgondozoba a nogyogyasz mit fog csinalni? Mivel ott nincs uh, kezi vizsgalatot csinal? Miket nez meg pontosan?



2014. júl. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztkban ugyan nem jártam még soha nőgyógyásznál, de terhesség alatt a magándoki megnézte a leleteket, érdeklődött a hogylétemről csinált egy ultrahangot, hogy ránézzünk a picire, ha meg panaszom, kérdésem volt megbeszéltük.
2014. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg a leleteket beszélitek meg, illetve uh-t készít, ha az nálatok külön van, akkor csak kérdezgeti van e panaszod. Kézzel is fog vizsgálni, de általában csak a 18-20. héttől, olyankor már nézik a méhszájat is, hogy zárt e, van e nagyobb mennyiségű folyás, esetleg a lábakat hogy nem e vizesedik.
2014. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!:)

Koszonom a valaszokat!

Aranyosak vagytok.Akkor nem keszulok semmi extrara!!:)

2014. júl. 10. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem sem a magán, sem az sztk-s (kötelező 4 megjelenéses ) doki sem vizsgált kézzel egyik terhességem során sem. Nem tudom, miért, a méhszájam állapotát a magzatvíz elfolyásakor nézték először... Unbelievable but it is true... :o A dokik (tisztelet a hangyányi kivételnek) nem viszik túlzásba a terhesgondozást, aki igen, na azt kell választani. Ha ez nem sikerül, magunkat figyelni, és az első gyanús tünetnél orvoshoz fordulni. Inkább hatszor mosolyogjanak rajtad, mint egyszer nagyon sajnáljanak. Ezt nem elrettentésképpen mondom, csak én nagyon pórul jártam, hogy nem így csináltam. A megölő ellenségemnek sem kívánom. Egy egészséges 38 hetes babát vesztettem el, mert betartottam, amit a doki mondott, és ő úgy ítélte meg, hogy belefér, hogy 4 hétig nem lát a szülés előtt veszélyeztetettként...
2014. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
veszélyeztetett terhes voltál, de nem nézték a méhszájad? akkor honnan tudták vagy miért lettél veszélyeztetett? általában azok szoktak veszélyeztetett terhesek lenni akik kinyílnak, nem?
2014. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezer és egy okból lehet valaki veszélyeztetett. A méhszáj ebből az ezeregyből egy. Nekem más gondom volt, méhlepény tapadással kapcsolatos.
2014. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!