Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is vágyik még babára?

Más is vágyik még babára?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de én 2 csodaszép lányom mellé szeretnék még egy babát, de sajnos le kell tennem róla, mert párom nem szeretne már.

Mindenhol pozitív tesztek, pocakos mamik, szüléstörténetek....:) Ugyanakkor a sok abortusz,borzasztó olvasni ezeket.

Más is volt ilyen helyzetben? Idővel elmúlt ez az érzése?


2014. júl. 12. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, szeretnék másodikat, csak épp apa nincs hozzá
2014. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

és hogy válaszoljak is :):

a gyerekre gondolva, hogy neki legyen testvére soha nem fog elmúlni ez az érzés, ha csak rólam lenne szó, hogy nekem, akkor nem is lenne ilyen érzésem társ nélkül

2014. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mennyi idős a gyermeked?:)
2014. júl. 12. 01:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék megint babát, de még nem lehet :(

Előtte költözünk, munkát szerzek. Leghamarabb majd 3év múlva.

Most 2,5éves a kislányom.

2014. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem most szerettem volna :) nekünk 2 éves és 3 hónapos a két lány, imádjuk őket,mindig okoznak valami meglepetést. De én is majd akkor szerettem volna ha már mindkettő legalább iskolás lesz.
2014. júl. 12. 01:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem még egy gyerekem sincs, de nagyon szeretnék. De sajnos arra valószínűleg még sokat kell várnom..

19/L

2014. júl. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy három és fél éves fiam és egy kétéves lányom.

Nagyon szeretnék még egy picurt, de még várnunk kell 3 évet.

Nagyobb lakás kell és mindenképp dolgozom előtte, mert nagyon nehéz volt a kis korkülönbség.

Az anyagiak tartanak vissza és az, hogy semmi segítségem nincs.

A gyerekek is nagyon szeretnék a pici tesót, ők győzték meg a férjemet.

Nálunk sosem múlna el az érzés szerintrm, hogy még nem teljes a család.

2014. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy azért érezheted ennyire erősen, mert még az ujonnan született hatása alatt vagy. Én kb. fél éves koráig így éreztem, hogy még-még gyereket akarok, most, mert ez annyira jó. Szülés után az érzelemvilágom nagyon felborult.

Ma már enyhébb ez az érzés, de az biztos, hogy még most is nagyon szeretnék egy kistestvért a kislányomnak. Egy kishúgot.

2014. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék egy kis testvért a lányomnak, de a párom nem. :(

Nem tudom, mivel érvelhetnék. Mondtam neki, hogy egy testvérre mindenkinek szüksége van, de neki nem túl jó a kapcsolata a tesójával és az sem győzi meg igazán, hogy nekem meg nagyon jó az enyémmel.

Kedves Kérdező, valószínű még a friss babás élmények hatása alatt állsz és lehet, hogy később, ahogy nőnek a csajok, rájössz, hogy elég neked a két gyermek is. :)

Majd jön az ovi, a suli, lesz annyi tennivaló velük is.... :)

2014. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk már van egy kétévesünk!! Én már szeretnék! A párom nem! Bármilyen érvet hozok fel azt mondja nem mert most így tökéletes az életünk! Pedig most kapott fizetés emelést és elő is léptették! Nem látom akadályát de ő mégsem adja be a derekát! Mondjuk össz vissz 3x beszéltünk róla! Úgy vagyok vele minnél jobban piszkálom annál jobban ellenezni fogja! =/ :)
2014. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!