Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem, erre...

Pozitívat teszteltem, erre most elkezdtem vérezni? Volt valaki hasonló helyzetben? Megmaradhat még a baba?

Figyelt kérdés

Annyira elkeseredtem, már több mint egy éve várjuk a babát. :(

Nem görcsölök, nem darabos, barnás-bordós színű.

Valakinek van pozitív története?

Ha elmegyek orvoshoz tud segíteni?


2014. júl. 22. 20:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Ahogy számolgattam holnap, holnaputánra tippelnék. Van még pár szem utrom, vettem be kettőt, hátha...

Ha reggelig elmúlna a vérzés és erősödne a tesztem, elmennék orvoshoz, hogy írjon még gyógyszert.

Köszönöm a válaszokat! Jól esett nagyon!

2014. júl. 22. 21:39
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia! Szedd be a gyógyszert szerintem és feküdj. Nekem a gyógyszer segített, 3 éves lesz a kisfiam. A lányomnál nem volt semmi hasonló.

Nagyon szorítok.

2014. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Azóta már rendesen vérzek. Kiborultam...
2014. júl. 23. 06:52
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Emiatt szokták mondani,hogy a nem várt napja előtt nem érdemes tesztelni,mert ilyen előfordul,hogy elindul valami csak végül nem tapad meg.

2014. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen, nem is akartam tesztelni, csak hát többször rosszul lettem és egyebek... Nem ez volt az első ilyen alkalom, így amíg nem leszek kivizsgálva védekezni fogunk. Még egy ilyen nem történhet meg!
2014. júl. 23. 08:13
 16/27 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon sajnálom. :( Reménykedtem benne.
2014. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2014. júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszolónak, aki írta, hogy nem érdemes korán tesztelni, általánosságban igaza van. Csakhogy pont az ilyen esetek azok, amikor kell. Nekem 5 ilyenem volt, ha nem teszteltem volna, nem derül ki a sárgatest-elégtelenség, nem kapok gyógyszert, nincs kisbabám. Így lett. A doki direkt szólt, hogy teszteljek a nemvárt előtt és ha pozitív, kezdjem a bogyót.
2014. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Én a kezdettől barnáztam és a 16. hétig kellett valami kúpot felraknom (utrog...). 4kg-os gyönyörű gyerekem született 2010-ben. Nyugi! dokihoz meg minél hamarabb menj el.
2014. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2014. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!