Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem, erre...

Pozitívat teszteltem, erre most elkezdtem vérezni? Volt valaki hasonló helyzetben? Megmaradhat még a baba?

Figyelt kérdés

Annyira elkeseredtem, már több mint egy éve várjuk a babát. :(

Nem görcsölök, nem darabos, barnás-bordós színű.

Valakinek van pozitív története?

Ha elmegyek orvoshoz tud segíteni?


2014. júl. 22. 20:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem lett baba, de mikor vérezni kezdtem már gondoltam ez lesz. Azóta már a második ciklusban vagyok, ma kaptam meg a hormon eredményem ami tökéletes lett. A progeszteron szintem is nagyon szép lett a 6. dpo-n. Előző hónapban nem sikerültek éppen a legjobbkor az együttlétek, de most úgy nézem jókor voltunk együtt. Hamarosan kiderül most sikerrel jártunk-e.

Köszönöm az érdeklődést!

2014. szept. 12. 20:06
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Azóta sikerült a baba?

2014. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! Éppen ma 5 napja késik, ilyen lett az xepil tesztem:

Vaku nélkül, természetes fényben

[link]

Vakuval:

[link]

Nem merek gondolni semmire, elég halvány még ez a csík.

Köszönöm az érdeklődést!

2014. okt. 28. 18:41
 24/27 anonim ***** válasza:
Milyen erősségű az xepil?Ez pedig pozitív csak még halvány.Van akinek végig csak ilyen halvány.Csinálj 2 nap múlva reggel :) És várom a válaszod!Én is nemrég ugyanezt csináltam végig!Ma meg dokinál voltam :)
2014. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Akkor Neked nagy gratula, vigyázz magatokra! Tegnap még egy kicsit erősebb lett a csík, ma reggelre viszont egy hét késéssel megjött. :(

Elvileg a progeszteronom jó, valami más lehet a baj. :(

2014. okt. 30. 06:04
 26/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) !És sajnálom nagyon!Nem kaphatnál Utro-t?Akkor amikor pozitívat tesztelsz,rögtön elkéne kezdened.Mikor nézték a progeszteront?
2014. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban volt a hormonvizsgálatom. Szerintem más lesz a gond, a hőm szépen fenn van.
2014. okt. 30. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!