Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakorlati tanácsot szeretnék...

Gyakorlati tanácsot szeretnék kérni?!

Figyelt kérdés
Lassan kezd nőni a hasam, és tegnap hajmosáskor jutott eszembe, hogy nagy hassal hogy oldható meg a hajmosás? Én úgy szoktam, hogy kívülről belehajolok a kádba, ez akkor tuti bukó lesz, de az se lehet túl kényelmes, ha beleülök a kádba, és hátradőlök, mert kitörik a derekam. Van erre valami jó megoldás?
2010. jan. 11. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Beleállsz a kádba és a tus alatt mosod a hajad.. én mindig így mosom, még ha nem vagyok is terhes. :D
2010. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem olyan a kádunk...máshova van felszerelve a zuhany tartó, így nem tudok alatta hajat mosni ha helyre van rakva. de amúgy köszi.
2010. jan. 11. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy hassal is ugyanúgy be fogsz tudni hajolni. Maximum kicsit nehezebb lesz, mert figyelned kell hogy ne nyomd a hasadat.
2010. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beleülsz a kádba és a férjed/párod megmossa majd leöblíti kancsóval. ami nem megy ahhoz segítséget kell kérni :)
2010. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
MAjdnem 8 hós kismama vagyok és még mindig bele tudok hajolni a kádba.:) úgyhogy ne aggodj ,meg tudod majd oldani.
2010. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én végig a kádba hajolva mostam hajat.mondjuk nekem nem volt nagy pocim.
2010. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagy pocim van, 39 hetes vagyok és pont egy órája mostam úgy a hajam, hogy belehajoltam a kádba. Egyébként tusolás közben szoktam úgy, hogy bevizezem a hajam, a tust a lábam közé veszem amíg samponozok, utána egy kézzel leöblítem. Nem túl bonyi:)
2010. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kádba hajolva, térddel kitámasztva a kád széléhez. Szerintem így megy a dolog. Nekünk még kádunk sincs, a zuhagykabinba hajolok be, ha éppen nem zuhanyozás közben mosom a hajam.

(35. hetes mami)

2010. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 38 hetes vok,és nagy pocim van,mégis beletudok hajolni a kádba,igaz kicsit elfáradok,de megoldható.bár általában énis tusoláskor mosok hajat,de ha mégsem akkor marad a kád fölé hajolás.
2010. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!