Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok kinek...

13 hetes kismama vagyok kinek milyen tapasztalata volt ki érzett keserü izt?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata volt terhesège alatt ?? Mert nekem 6 hetes voltam mikor elkezdödött keserű íz és még mindig tart már nem bírom hiztam egy két kilót mert mikor eszek akkor jó de utána iszonyatosan rossz valaki tud vaalamit hogy mitöl enyhülne irjon jó?

2014. aug. 8. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a hormonok miatt van. Én azt hittem, romlott az étel. Utána rájöttem, hogy akkor minden romlott. :DDD

Elmúlt a 20. hét körül.

2014. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fujj, ez volt a legkellemetlenebb terhestünetem, undorodtam a szám ízétől, állandóan a fogamat mostam de nem lett jobb tőle, csak az segített rövid ideig ha ettem, úgyhogy egész nap zabáltam. Nekem a 10. hétre mondjuk elmúlt szerencsére. Kitartás!
2014. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én "fémes" íznek tituláltam és hetekig küzdöttem vele az első babámnál. Egy idő után elmúlt. Nem tudsz ellene semmit tenni, majd elmúlik magától. Lesznek még valószínűleg ennél kellemetlenebb tüneteid is, de ezek "édes terhek":-)
2014. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 13 hetes leszek a jövő héten,ugyan ezt érzem én is + annyira ömlik a nyálam állandóan,hogy le sem bírom nyelni.Egész nap egy műanyag pohárkával járkálok és kiköpöm a nyálam,mert nem bírom ezt az ízt,kifordul tőle a gyomrom...Majd csak túl leszünk rajta...

Jó babavárást.

2014. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem savanyú szájízem van. Csak a rágózás segít, extrem mentolos. :)

25h km

2014. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!