Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta tartó vizesedés!?

Napok óta tartó vizesedés!?

Figyelt kérdés
már 3 napja úgy nézek ki mint a michlen baba,eddig még nem volt ilyen hogy ne apadt volna le a vizesedésem.lábam és kezem is,egyfolytába be van dagadva,és éjjel már nehezemre esik felkellni.35 hetes vagyok.más is volt így,és elmúlik,vagy ez már marad így szülésig?
2010. jan. 16. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szülésem előtt 1 héttel úgy néztem ki mint a kismalac!
2010. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan ilyen voltam a szülésig kb.30 hetes kortól,csak azzal a különbséggel hogy én augusztus 17-én szültem.Gondolhatod hogy éreztem magam a legnagyobb kánikulába,31 kiló plusszal magamon,ráadásul 3 éve trombózissal műtöttek,szóval az a lábam nagyon fájt. Kitartást! :) Nekem szülés utáni nap,mintha új lábakat kaptam volna! újra volt bokám! :) Sok sikert,kitartást,könnyű szülést,és persze egészséget kívánok Nektek! :)

Ada.

2010. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Só nélkül kellene enned! + ha megszültél nem egyik napról a másikra megy le a lábadról a vizesedés, hanem kell egy jó pár nap. Vigyázz, mérd sűrűn a vérnyomásod, ha magasabb a megszokottnál, akkor az a babára nézve veszélyes. Nekem mérnem kellett egy nap 6-8x, fel kellett jegyeznem és azt mondta a dokim, hogy ha 140 felé megy akkor csomaggal jelentkezzek rögtön. Pihentesd sokat, ne lógjon és én visszafogtam a sót, mindent anélkül ettem, mégis csak szülés után több mint egy héttel ment le a vizesedés. Úgyhogy kitartás, ez szerintem is már végig fog kísérni!
2010. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Napok óta?

Hetekig így lesz...

39+2 hetes vagyok, és a 24. hét óta vizesedem. Eleje óta 3x-sa lett! Felpolcolt láb, ennyi.....

2010. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 28. héttől vizesedtem, eleinte reggelre lement. Aztán kb. a 34.héttől már szinte folyamatosan vizes voltam, és mondhatom, hogy ez volt a legelviselhetetlenebb a terhességben. Szülés után kb. 10 nap, mire lemegy.
2010. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is régóta vizesedem,csak eddig mindig lement,és most nem,ezért voltam kíváncsi hogy másnak is van-e így.nem is napközbe problémás hanem inkább estétől reggelig,de hát ezzel jár,annyi mindent megéltem már ezalatt a 35 hét alatt hogy ez is menni fog.:)köszönöm a válaszokat és kitartás nektek is:)
2010. jan. 16. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell teljsen elhagyni a sót, csak próbálj kevesebbet használni. Ill. tarthatsz heti 1x almanapot, ilyenkor csak almát egyél. De így a vége felé már ez normális. A vérnyomásodat ellenőrizd rendszeresen és valóban 140/90 fölé ha megy kórház. Kitartás már nincs sok hátra.37km-eüs
2010. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is 35 hetes terhes vagyok es egy hete kezdtem vizesedni. En nem fogyasztok sok sot, sok gyumolcsot, zoldseget eszem, nem fekszem egesz nap, de nem is hajtom le magam, eleget iszom. Megis vizesedem. A vernyomasom alacsony, a vizeletem tiszta.

Nekem is figyelnem kell, hogy nem-e ugrik meg a vernyomasom, de ugye a vizesedesre gyogyszert, vizhajto teat nem lehet hasznalni.

A gyumolcsevest sem tudom mar egeszsegesen novelni.

Ugyhogy en most homeos bogyot probalok ki, tobb fajta is van a terhessegi vizesedesre. Ez artani biztosan nem artana neked sem, max nem hasznal.

Itt megtalalod a lehetosegeket: [link]

En a masodikat probalom ket napja es azota sokkal jobb a helyzet (a bokamon meg latszik valamennyire, de peldaul a kezem, arcom mar a regi).

2010. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!