Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok,...

9 hetes kismama vagyok, egyenlőre probléma mentes terhességgel. Köldöksérvem jelenthet problémát a babámra nézve?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kisfiam,az ő születése után 3,5 hónappal megműtöttek köldöksérvvel,ami anno nem volt túl nagy "csak"egy diónyi.Mondta a nőgyógyászom,hogy ez a terhességem után valószínűleg újra kijön majd a sérvem és műteni kell.Ha kell,hát kell,ezen kár aggodalmaskodnom,hisz nem kerülhetem el. :( De azt honnan tudhatnám meg,hogy valóban nem okoz-e ez a sérv bajt a mostani terhességemnél? Valaki,volt ilyen helyzetben?Vagy ismer vkit aki volt?Kérlek segítsetek!Nagyon aggódok!!!!(Most vagyok ötödjére terhes,nem akarok negyedjére is baj! :( )Köszönöm előre is a válaszokat!!!!

2014. szept. 3. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! 17hetes vagyok, masodik babával, a nagy 13hós és most kialakult a sérvem, ami sajna begyullad, mivel folytom emelgetem a nagyot. Sebesznel voltam, javasolta a pihenést :) ami kivitelezhetetlen. Amúgy nem jelent bajt a babára nézve, csak ha kizáródik. Kb 2hete nem gyulladt be. A nagy 9kg és egész nap egyedül vagyok vele, éjjel is kel többször.
2014. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor mi van,ha kizáródik????Gondolom terhesen nem lehet semmi beavatkozás,akkor mit lehet?Én már nem emelgetem a nagy fiamat,és igyekszek semmi mást sem.
2014. szept. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!