Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinteted ez pozitív vagy...

Szerinteted ez pozitív vagy negatív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Ld. képet, köszi a válaszokat!


[link]


2010. jan. 19. 19:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Határeset! Clearblue a tuti, azt vegyél!
2010. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ha ez az a teszt amire én is gondolok (maria romed),akkor vegyél újat,mert engem rendesen besz@ratott (nem szeretnék még babát),pozitivat mutatott. Azota ezen az oldalon is sok iylet olvastam,valószinüleg egy férfi vizeletéből is pozitiv.Ha nem nem ez a teszt márkája,akkor passzolom,szerintem pozitiv. Drukkolok
2010. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
gondolom ez egy maria romed teszt.én ezt pozitívnak mondanám,de mivel szerintem ez egy kacat teszt,én csinálnék a helyedben másikat 2-3 nap múlva.légyszives majd írd meg az eredményt.szorítok.
2010. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Pozítiv de nekem is hamisan mutatott pozit a Maria Romed ez az ugye?
2010. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Én a Gabriel terhességi tesztre esküszöm. Gyógyszertárban tudsz venni, az ára sem olyan vészes és szerintem megbítható. Amúgy tényleg olyan,mintha lenne ott valami...


38 hetes kismami

2010. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Sztem is pozitív.. bár én is a Gabrielre szavazok, abban még nem csalódtam. De nekem is az első babámmal kevés volt a hcg, és ilyen halvány volt, majd pár nap múlva erős. Sztem is vegyél egy más márkájú tesztet, ha ennyien találkoztak már sajnálatos problémával.

Írj h mi lett..

2010. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Sztem pozitív, de vegyél clearblue-t, az pontosan kimutatja.
2010. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
ez tuti hogy pozitív!nekem is ilyen volt az első teszt
2010. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok ez egyértelmüen pozitív,az enyém sokkal halványabb volt és már azóta 10 hetes vagyok. Itt az én tesztem összehasonlitás képen. [link]
2010. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Mindenképpen pozitív! Nekem is ugyanilyen volt anno. Kétnaponta duplázódik a HCG a szervezetedben ha terhes vagy, szóval csinálj újat a biztonság kedvéért, ha gondolod, de én egyértelműen pozitívbak látom.


19 hetes kismama

2010. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!