Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik fiatalon lettek terhesek? Válaszolnátok? Vagy szülők, hogy reagálnátok? 17/l

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 17. életévemet , a párommal nem védekeztünk , ezért felmerült a terhesség gondolata. Ha úgy alakulna mindenképp megtartanánk. Attól félek , hogy hogy fogom elmondani a szüleimnek. Nektek hogy fogadták otthon, hogy mondtátok el? Szülők mit szólnátok ha a lányotok ezzel fogadna titeket?

Az iskolát , hogy végeztétek el? Apuka mennyit segít?

Elmondanátok mindent?


2014. okt. 29. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Bár nálam még picik a gyerekek 2 és 5 éves lányok, de azért válaszolok. Első körben üvöltöznék vele egy sort, hogy tönkretette az életét, miért nem tud felelősségteljesen szexelni. Egy gyereket fel is kell nevelni nem csak "megcsinálni". De abortuszról természetesen szó sem lehetne, mindenben támogatnám és próbálnám segíteni miután kellőképp lehiggadtam.
2014. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Még egy felelőtlen tini! Egy kisbabát miből tartanátok-el? Van lakásotok, munkátok stb? Az iskolát csak akkor tudnád folytatni, ha a gyereket rátudnád bízni a szüleidre.

Ha megszülnéd, akkor vége a bulizásoknak, a nap 24 órájában vele kellene foglalkoznod.

Nem hiszem, hogy a szüleid örülnének, ha így lenne egy unokájuk.

2014. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én 17 évesen szültem. Mivel soha nem volt jó a kapcsolatom anyuval igy simán csak annyit mondtam h anyu terhes vagyok. Erre azt mondta hogy vagy elvetetem vagy elköltözök. Hát költöztem. Most 23 vagyok, 3 gyerek van, nagyon nagyon nehéz. Apuka nincs itthon sosem, folyton melózik.
2014. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom fognak neki orulni.Mibol tartanatok el? A pasinak legalabb van munkaja?Vallalja hogy melletted all?Nekem szulokent ezek lennenek a meglatasaim.
2014. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 19vagyok a baba 2hós.Anyu nagyon jol fogadta annak ellenére hogy nevelt gyerek vagyok.Nagyon nehéz babázni még ugy is h mindenünk eg van.Nagy felelösség. A sulit estin csinálom.
2014. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja apuka.dolgozik hál'istennek jol keres. Mi össze vagyunk házasodva.

5.vagyok

2014. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én csak abból tudok kiindulni,hogy ha én lettem volna terhes ennyi idősen én mondtam volna azt,hogy nem tartom meg..

viszont ha a lányom jönne ezzel,inkább kétségbeesnék,hogy elrontottam valamit vele kapcsolatban mert nem értette meg,mennyire fontos a védekezés szex alatt. és nem csak a baba miatt,a fertőzések miatt is! most könnyen mondom,hogy ha nekem a lányom esetleg 17évesen oda jönne ezzel,akkor elküldeném abortuszra.. viszont ismerem magam,nyilván máshogy gondolkodnék ha az unokámról lenne szó. Na meg az sem mindegy mit mond a 17éves lány,mit szeretne. felelősséget vállal,örökbe adja.. el se mondja,mert annyira fél,és majd csak a pociját veszik észre,stb.. ez nagyon sok mindentől függ. annyit tudok ,ha valakivel együtt vagy 16évesen(még nem vagy 17 se) elég kicsi a valószínűsége,hogy együtt maradtok. baba mellett nehéz tanulni,tovább tanulni! munkát szerezni.. hát nemtudom. mond el a szüleidnek és döntsetek legjobb belátásotok szerint.

32hkm

2014. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha annak ellenére, hogy felvilágosítottam a védekezés módszereiről, mégis tudatosan, védekezés nélkül szexel, őszintén szólva én baromira kiborulnék.

Rohadtul nem örülnék neki, hogy a nyakamba akarnak varrni egy csecsemőt. Addigra már a férjemmel kicsit újra életnénk, több lehetőségünk lenne, több szabadidőnk, erre ránk kényszerítenek egy új babát.

Szeretem ezt a nagy érettséget, hogy gumit húzni nem tudnak a tinik, aztán meg csak azért sír a szájuk, hogyan mondják el anyunak... Akiben még ennyi érettség sincs, hogy odaálljanak a szülők elé, azok hogy a p...csába akarnak egy gyereket nevelni?! Hogyan? Miből?

Az én kontómra akarnak papás-mamást játszani, én fizessem a babakelengyét, az orvost, én hozzam-vigyem, vágjak jó képet hozzá, hogy a lányom, akinek a sulibulira, vagy szalagavatóra kellene készülnie, az érettségi miatt stresszelnie, és a továbbtanuláson gondolkodna, babicázni akar.

Legyek partner benne, hogy fizessem a magántanárt, vagy külön felügyeljem, hogy a lányka tanul-e rendesen otthon, esetleg mindjárt mondjak fel, hogy az eszetlen lányom suliba járhasson és a kisbabájáról gondoskodjam....

Messze nem az az álmom, hogy a lányom tinimami legyen, akinek a "párja" jön és "segít" néha...

2014. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezed, ha nem vagy terhes!!! 19 éves vagyok, 5 éves a lányom, nagyon szeretem, de egy gyerek nagy felelôsség és elronthatja a szüleiddel való kapcsolatod. A másik... Ne hidd, hogy az apuka majd örökre veletek marad... Persze van HAPPY END, de ha õszinte akarsz lenni magadhoz, te is tudod, hogy ritka. Az iskolát így befejezni nehéz... Én leérettségiztem, de nem sokmindenre jó... Egy baba... sok boldogság, de sok gond is. A barátok eltávolodnak majd, a párod jobb esetben pár évet lehúz melletted, de az sem 100%, aztán egy nap arra eszmélsz, hogy 'hopp, egyedül vagyok' ... :/
2014. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért is 0%?? Az összes válasz a kérdésnek megfelelő, nincs közte off. .

Idióták. .

2014. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!